Blogs

 • Що робити і хто винуватий?

  Провладна Партія регіонів а також комуністи роками мусували тему "фашистів" та "бандерівців" - це закріпилося у свідомості Південного-Сходу та Криму. Особливо тут постарався п. Колесніченко. Далі, питання мов. Постійне підливання масла у вогонь з цього приводу - знову той же Колесніченко і Ко. ВО Свобода, в особах деяких одіозних своїх членів, не раз давала приводи, щоб будоражити уми багатьох "інако-мовних" громадян різними мовними провокаціями... Апогей настав 23 лютого 2014-го...

  2 March 2014, 18:58 | 

 • Яка воля Божа на компроміс? Декілька питань.

  Відносно всіх цих питань, є ще одне важливе і непросте питання віруючої людини: що на це все Бог? Яка Його воля у даній ситуації? Те, що Він проти насилля, це однозначно. Проте, якими засобами Він проти насилля: обману, самообману, втрати довір’я, компромісу зі злом, "примиренням" з ОЗУ "влада"?

  26 January 2014, 17:44 | 

 • Чи нас багато на Майдані?

  Справжні революції завжди робилися елітами суспільства, процентів так 5 вистачило. Решта підтягувалася, солідаризувалася, починала розуміти, що до чого. Христос почав євангелізацію всього з 12-ма чоловіками - а більшість навколо довгі роки (а дехто і по сьогодні), була проти. Боротьба за правду і справедливість не виправдовується кількістю, але правда сама в собі має силу. А тим більше, коли ще доходить до цього кількість, тобто більшість, навіть така укрита, як зараз в Україні, тоді перемога, рано чи пізно, гарантована!

  23 January 2014, 16:08 | 

 • Чи благословив би Бог силовий характер Майдану?

  Інститут Релігійних наук, Київ, 15 січня 2014 року Круглий стіл: «Богослов’я у присутності Майдану» Головні аксіоми соціального вчення Католицької Церкви. По-перше, воно базується на Євангелії. Тобто Євангеліє є головним фундаментом і орієнтиром даного вчення, і вже потім йдуть інші книги Нового Завіту, а вчення Старого Завіту слідує після книг Нового. Повчання Отців Церкви, святих, церковних документів різних епох стоять ще далі у цьому списку пріоритетів. Одним словом, повинна бути збережена ієрархія джерел і авторитетів.

  16 January 2014, 14:56 |