Повернення

23 November 2017, 21:34 | Blogs |  | 2 |   | Code for Blog |  | 

Повертатись - і радісно, й боляче. Через багато років і тривог ти приходиш до знайомих з дитинства місць і людей, і бачиш, що вони вже зовсім інші. Незнайомі, майже чужі. Потрібен час і величезне терпіння, щоб знов і знову відшукувати знайомі риси рідних облич, ловити напівзабуті погляди коханих очей, дослухатися до мелодії колись любих голосів.

Прокидаєшся від довгого сну в іншій реальності і розумієш, що тепер тобі знову тут жити, в цьому напівзабутому світі. Як кров по затерплим ногам, по нервам шалено мчать звуки, запахи, калейдоскопи картинок з натури. Це боляче - приймати груддю цей бурхливий потік інформації. Стиснувши зуби, підставляєш під цей шквал оголені нерви.

Терпи. Терпи... Ти зможеш. До війни звикнути зміг - тож і до мирного життя звикнеш. Ти зможеш. Тримайся. Домашні не повинні навіть запідозрити, як тобі тяжко: вони образяться, а ти ж цього не хочеш; ти направду їх неймовірно любиш і ціле фронтове життя чекав на зустріч з ними!

І тільки Господь знає, чого тобі вартує насправді це довгожданне, омріяне повернення додому...

Система Orphus
Rating
0
0
2comments count

comments

add comments 
 • velovs@ukr.net | 24 November 2017, 10:57
  comment comment

  Вони повертаються з цієї війни додому, до своїх рідних і близьких, що на них так чекають... Разом з тим, якщо ретельно проаналізувати й дослідити деякі пророчі тексти Біблії, то можна досить чітко побачити й усвідомити конкретні передумови, події і риси саме ЦІЄЇ війни! Тієї війни, яку, разом зі своїми підручними й найманцями, розв'язав і веде проти незалежної України імперський - підступно-цинічний агресор і загарбник, що походить "від країв півночі" (Єз.39:2). Так, судячи з усього, воістину вже в ЕСХАТОЛОГІЧНІ - "в останні роки" і "в останні дні" (Єз.38:8,16) всесвітньої Історії спасіння проживає сучасна людська цивілізація. Й нині, предусім та зокрема, до духовних провідників і пастирів правдивого Божого люду - поміж низки інших тем і навчань - ось яке звернене важливе послання: "Утішайте, утішайте народ Мій, - говорить Господь ваш; говоріть до серця Єрусалима і сповіщайте йому, що СПОВНИВСЯ час боротьби його, що за [всі переступи й] неправди його зроблено ВІДКУПЛЕННЯ, тому що він від руки Господньої прийняв удвічі за всі гріхи [й упадки] свої (Іс.40:1). Й наразі "тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над [нечестивими, безбожними й] беззаконними бачити. Бо ти [в щиросердному покаянні й смиренні] сказав: "Господь - надія моя", і Всевишнього ти обрав за оборонця тобі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї" (Пс.90:8-10). І от тепер істинним - дійсно духовно "народженим згори" (Ін.3:3,7) - дітям Божим ясно чутно "голос волаючого в пустелі: приготуйте путь Господу, прямими зробіть у степу стежки Богу вашому; усякий діл нехай наповниться, і усяка гора і пагорб нехай понизиться, кривизни випрямляться і нерівні путі зробляться гладенькими; і явиться слава Господня, і побачить усяка плоть спасіння Боже; бо вуста Господні вирекли це". Дивіться уважно: "Ось, Господь Бог гряде із силою [та великою славою], і сила Його з владою. Ось, нагорода Його з Ним і воздаяння Його перед лицем Його" (Іс.40:3-5,10). Іншими словами, вже дуже скоро цей "настане [судний] день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31; Мал.4:5). "Так, гряди, Господи Ісусе!" (Одкр.22:20).

  • Ellencrist | 25 December 2017, 21:36
   comment comment

   ПОгоджуюсь. Саме так.

Сan leave comments only to registered visitors Еnter