Ukrainian authorities and leaders of Churches and religious organizations took part in a memorial service for victims of the Holodomor

23 November 2019, 18:57 | National religious question | 20 |   | Code for Blog |  | 

Leaders of Churches and religious organizations of Ukraine, representatives of the authorities and the diplomatic corps today held a funeral procession to the sculpture "Bitter Memory of Childhood" on the territory of the National Museum of the Holodomor-genocide in Kyiv.

After that, a memorial service was held for those who died from the Holodomor of 1932-1933. It was headed by Metropolitan Epifaniy.

According to Religiyna Pravda (Religious Truth), the former Primate of the UOC-KP Filaret also came to the events honoring the deceased Ukrainians in the national Museum of the Holodomor. However, he stood aside.

Interlocutors of Religiyna Pravda (Religious Truth) in the office of the President note that the former Primate of the UOC-KP Filaret did not get an invitation to the official part of the memorial service. Filaret arrived at the national Museum of Holodomor around 13: 00. There he held a separate service with his priests.

The delegation of the UOC-MP headed by Metropolitan Onufriy was also present. They also did not take part in the Service.

"A huge amount of facts and evidence still does not give either the mind or the heart the answer to the simple question: "What for?» How can the idea of destroying an entire nation ever arise? How can you take the last crumb of bread from people, and the last crumb of hope with it. I hope that you or at least your children will live until the next morning, " the Head of State noted.

Volodymyr Zelensky noted that, according to various studies, from four to eight million Ukrainians died during the Holodomor of 1932-1933, which is comparable to the losses of Ukraine in the Second world war.

"We are Ukrainians. And we can do anything. But there are two things we can never do. We can't forget it. We can't forgive it. Today, Ukraine and the entire civilized world are praying for the innocent victims of this terrible crime against our people. Today Ukrainians will light candles in their windows. May the warmth of them warm the souls of all the dead. Memory eternal to them," the Head of State said and announced a national minute of silence, after which the all-Ukrainian action "Light a Candle" began.

The action was joined by representatives from each region, the Crimea, the cities of Kyiv and Sevastopol.

Compositions with grain and lighted lamps were put to the sculpture "Bitter memory of childhood".

After that was installed the lamps from the Verkhovna Rada of Ukraine, from the government, from the presidents of Ukraine 1991-2019 years, the World Congress of Ukrainians, the Public Committee on honoring the memory of victims of Holodomor-genocide of 1932-1933, the Ukrainian Institute of National Memory, ranging from the heads and representatives of diplomatic missions of foreign countries and international organizations accredited in Ukraine, as well as from each oblast, the Autonomous Republic of Crimea, cities of Kyiv and Sevastopol.

At the end of the official ceremony, the Head of State struck the bell, which is installed at the entrance to the Alley of black boards of Ukraine.

Система Orphus
Rating
0
0
20comments count

comments

add comments 
 • fedirtsiv | 15 December 2019, 12:13
  comment comment

  Те, що церковники напоказ вшановують загиблих від злочинних режимів не знімає з них відповідальності за злочинну свідому і цілеспрямовану пропаганду проти ЛГБТ! Тобто вони продовжують справу ворожих ідеологій і тим показують свою справжню суть - церковники самі завжди були садистами і є такими сьогодні. Зараз на богослужіннях вони активно та заангажовано накручують вірян проти ЛГБТ, малюють апокаліптичні картини нещасливого життя, коли держава офіційно визнає права і свободи ЛГБТ! Це все є свідомий, зухвалий і цинічний геноцид думаючої незаангажованої частини українського народу, яка не завжди є прихожанами і захожанами церков і проти церковних маніпуляцій щодо активної частини українського народу. Чим священники і пастори кращі за нацистів і фашистів, за радянських кадебістів? Вони продовжують їхню чорну справу! Тому потрібно рішуче осудити новітніх інквізиторів і закликати громадян не піддаватися на їхні злісні провокації, але навіть викривати їхню фарисейську старозавітню брехню!

 • velovs@ukr.net | 14 December 2019, 19:43
  comment comment

  А отут ціла - ВЕЛИЧЕЗНА серія (суперзбірка) цікавих і актуальних аналітичних роздумів, доказів і аргументів. Тобто щодо НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ, у т. ч. досить непростих і нелегких, проблем, питань і аспектів, прямо пов'язаних із ШЛЮБОМ і СІМ'ЄЮ, СЕКСОМ та ІНТИМНИМИ СТОСУНКАМИ, - і саме з БІБЛІЙНО-ХРИСТИЯНСЬКОЇ точки зору: https://kyrios.org.ua/literature/seks.html

 • velovs@ukr.net | 14 December 2019, 19:16
  comment comment

  А поки-що - як принципова АЛЬТЕРНАТИВА усій цій жахливій серії комент-"кримінальної хроніки", яку так старанно і люб'язно тут наваяв цей троль-лобіст і піарщик ЛГБТ, - зокрема, ось що: ---------- https://risu.org.ua/ua/index/neformat/77835/

 • fedirtsiv | 13 December 2019, 21:06
  comment comment

  Мешканець Дніпропетровщини сяде на 10 років за зґвалтування неповнолітньої доньки-інваліда. Вироком Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області 40-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.152 КК України (зґвалтування). Встановлено, що у серпні 2018 року мешканець одного з сіл Синельниківського району, будучи у стані алкогольного сп’яніння, зґвалтував 16-річну доньку, яка є дитиною-інвалідом за психічним захворюванням та перебуває на диспансерному обліку у лікаря-психіатра. Свою вину чоловік не визнав, проте її повністю доведено стороною обвинувачення, яке підтримувалось Синельниківською місцевою прокуратурою. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років.

  • velovs@ukr.net | 13 December 2019, 21:11
   comment comment

   А ось цей комент якраз "по темі"... :)

 • velovs@ukr.net | 13 December 2019, 18:44
  comment comment

  У ХХ ст. сатана-Люцифер руками своїх різних агентів-спідручних (в людській подобі) вчинив, принаймні, кілька - до того незнаних і дуже великомасштабних експериментів людиновбивств (народовбивств). Тих, що офіційно (юридично) отримали назву "ґеноцид". Причому, ними застосовувалися, загалом, різні методи (способи) цих надзвичайно великих душогубств. ----- І от одним з таких гігантських людожерських їхніх "дослідів" і став геноцид-Голодомор 1932-1933 р., вчинений кремлівсько-сталінським режимом в Україні, а також - Кубані. І т. д. й т. п. ----- Ну а у 80-х рр. силами диявольсько-демонічної темряви був винайдений і започаткований ще один - новітній подібний варіант масових (ледь не ґеноцидних) знищень людей: інфікування вірусом ВІЛ/СНІДу. Саме той "універсальний", який досить швидко поширився практично на увесь світ. ----- І тут НІХТО і НІЯК, в т. ч. із застосуванням різноманітних словесних маніпуляцій і відволікаючої демагогії, не в змозі заперечити чи спростувати цього загальновідомого - і багаторазово підтвердженого статистикою - ФАКТУ. Тобто: що ГОЛОВНИМ, ОСНОВНИМ фактором (способом) такого інфікування є саме ЗБОЧЕННІ ОДНОСТАТЕВІ СТОСУНКИ геїв!!! ----- Так що попередній мій комент, за змістом, якраз ПО ЦІЙ ТЕМІ: неймовірно жорстоких людиновбивств у дуже великих масштабах.

 • velovs@ukr.net | 13 December 2019, 11:50
  comment comment

  Так виглядає, що своєрідним і новітнім - ледь не ГЕНОЦИДНИМ експериментом, що його в останні десятиліття диявольсько-демонічна темрява винайшла та активно й підступно-цинічно практикує - причому, вже, по суті, по всьому світу, - є епідемія ВІЛ/СНІДу. --------- І - якраз у цьому контексті - вражає і спонукає до певних роздумів, зокрема, ОТАКА статистика. ------------------ СНІД уперше виявлений у США у 80-х рр. ХХ ст. Від початку епідемії у світі 74,9 млн. осіб інфікувалися ВІЛ та 32 млн. - померли від хвороб, викликаних СНІДом. --------- Якщо розподілити дані - за статевими категоріями, то з усіх, хто захворіли на хворобу СНІДу, – 26% – жінки, а 74% – чоловіки. -------- З усіх 74% заражених чоловіків – 67% – це категорія чоловіків, що мають ОДНОСТАТЕВИЙ секс з чоловіками (!!!), 15% – заражені чоловіки гетеросексуальної орієнтації, 13% – наркомани з внутрішньовенним вживанням наркотиків, 5% – ГОМОСЕКСУАЛІСТИ, які вживають внутрішньовенні наркотики, і 1% – всі решта. ---------- Таким чином: з цих даних можна - чітко й однозначно - визначити, що НАЙБІЛЬШИМ розповсюджувачем ВІЛ-інфекції якраз є категорія чоловіків ГОМОСЕКСУАЛЬНОЇ орієнтації... -------------- А також. Майже всі ЛГБТ-організації в Україні існують на гроші, які виділяються для боротьби зі СНІДом. Природно, ці гроші використовуються - дуже великою частиною - ніяк НЕ НА на боротьбу зі СНІДом. ----------- Інакше кажучи, робімо належні висновки!!!

  • fedirtsiv | 13 December 2019, 17:52
   comment comment

   Веловс зовсім з катушок скотився:)Під новиною про голодомор пише коменти про секс :) Риє інфу і копає всюди, де можна наслідити! Обездолена людина! Очевидно: що кого болить - той про те й говорить :) Він напевне не знає, що під час сексу люди користуються презервативами. А не знає тому, що у нього в школі не було уроків сексуального виховання. Тому такі уроки дуже потрібні у школах, щоб нове покоління було обізнаним із усіма можливостями, нюансами та тонкощами статевого життя і не боялося сміливо експериментувати та вступати у статеві стосунки навіть у шкільному віці для отримання насолоди та щодня відчували себе любимими і коханими, потрібними та прекрасними!!! Веловс біднятко цього не відчуває, бо в СССР сексу не було, тому тут коменти клепає без передиху. Одразу видно, що ця людина дуже перелякана стосовно сексу, особливо одностатевого. Очевидно був негативний досвід і це відклало тужливі спогади від нереалізованих можливостей. Може в нього взагалі ні з ким сексу не було. Варто поспівчувати людині, яка боїться кохання та кохатися. Тут наявні психічні відхилення і саме вони йому створюють великі проблеми та дискомфорт у житті. Це виразно з коментів простежується. Треба негайно лікуватися паноньку веловсе! А загиблим від голодоморів вічная пам"ять! Хай в Царстві Небесному їм всього буде вдосталь.

  • Paraeklezyarh | 13 December 2019, 20:28
   comment comment

   Що до ВІЛ/СНІДУ. Думаю то не геноцид, а кара Господня, таке собі очищення людства (подібне переживали не раз) від розпустити .

 • velovs@ukr.net | 26 November 2019, 08:14
  comment comment

  “Але є дві речі, яких ми ніколи не зможемо. Не зможемо це забути. І не зможемо це пробачити”, – наголосив глава держави. -------------- Разом з тим Христос у Своїй Нагірній проповіді, зокрема, так акцентує і навчає нас, християн: “Бо якщо ви прощатимете людям провини їхні, то простить і вам Отець ваш Небесний. А коли не будете прощати людям провин їхніх, то і Отець ваш не простить вам провин ваших” (Мт.6:14,15). ------ Так що, вочевидь, маємо тут ОБИРАТИ й ВИРІШУВАТИ - причому, з усіма тими відповідними наслідками, що з того логічно й неминуче випливають. Тобто: як нам – у цьому контексті – поступати і вчиняти: врешті-решт, прощати й дійсно простити своїх ворогів чи, навпаки, – ні в якому разі…

 • Стефан | 25 November 2019, 22:40
  comment comment

  Президент Владимир Зеленский по праву выразил мысли всех патриотов, объединяя и вдохновляя их на борьбу в память о насильственной гибели миллионов соотечественников, за освобождение страны от оккупации, от оставшихся на Святой Земле Украины тех же самых врагов, повинных в Голодоморе-геноциде 1932 - 1933гг.

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Latest news

Last comments

 • velovs@ukr.net | 27 March 2020, 11:15

  Ми вже мали добре відомий досвід, коли, скажімо, ватажки позаминулої влади, по суті, піднесли УПЦ МП до (фактичної) ролі і статусу ледь не "державної" конфесії в Україні. ------- Чи от

 • enzian | 27 March 2020, 09:34

  Розумна влада, усвідомлюючи авторитет церков серед населення, вже давно б сама звернулася до церков по допомогу, і вони б їй радо допомогли. А наші зелені бовдури здатні лише однаково дистанціюватись

 • velovs@ukr.net | 27 March 2020, 09:17

  І тут, напевно, глава УГКЦ (чомусь?) "забув" - причому, прямо, чітко й відверто - також засвідчити (нагадати й наголосити) очільнику нового українського уряду про велику й дієву -

 • bopa | 25 March 2020, 20:18

  Чи може "страви на освячення особи літнього і похилого віку; ті, у яких члени родини мають ознаки респіраторного захворювання; ті, хто перебуває на самоізоляції" освячувати сам вірний

 • velovs@ukr.net | 25 March 2020, 10:31

  Таким чином через Пресвяту Діву Марію у цей світ прийшов - обіцяний ще багатьма старозавітніми пророками - його Відкупитель і Спаситель - Ісус Христос. І Який - поміж різного іншого - наголошував,

Most Popular Articles month