UCU calls on MPS to finalize and adopt bill 0931 with amendments of AUCCRO

16 December 2019, 20:50 | Legislation | 14 |   | Code for Blog |  | 

UkrainianCatholicUniversitylogo.png

On the eve of consideration in the Verkhovna Rada Committee of the controversial bill 0931 "On amendments to certain legislative acts of Ukraine to harmonize legislation in the prevention and combating discrimination with the law of the European Union," the Ukrainian Catholic University issued a statement on December 16.

The document notes that this bill without amendment from the AUCCRO "poses a threat of discrimination against other citizens and public groups."

The UCU also explained the importance of the amendment proposed by the All-Ukraine Council of Churches and Religious Organizations.

The UCU statement said among other things the following:

 "Being aware of this threat, the All-Ukraine Council of Churches and Religious Organizations made a proposal to supplement the bill with such a text: 

"The act or omission of a person and/or a group of persons in exercising their rights to freedom of thought and speech, to freedom of expression of their views and beliefs, to freedom of Outlook and religion shall not constitute discrimination."

The importance of this amendment is due to the need to:

- protect from discrimination individual citizens or groups of citizens (for example physicians) who, proceeding from their religious identity, may express their refusal to provide services for the murder of an unborn child by abortion, is a procedure that is contrary to religious conscience.

- protect from discrimination the individual citizens or groups of citizens who, taking into account their own religious identity, as well as their rights and freedoms reflected in particular in articles 34, 35 of the Constitution of Ukraine, publicly express their views on the sinfulness or immorality of a behavioral model".

The UCU emphasizes that without this amendment, the entire groups with religious identity will be deprived of the right to freely express their views and beliefs in the media and during mass events in the public space.

"Aiming to eliminate manifestations of discrimination and victimization, this bill carries the threat of discrimination and victimization of citizens of Ukraine on religious grounds. Therefore, we demand from the MPs of Ukraine not to allow victimization and discrimination on religious grounds, to finalize this bill and adopt it with amendments from the AUCCRO, " the statement of the UCU reads.

Система Orphus
Rating
0
0
14comments count

comments

add comments 
 • fedirtsiv | 17 December 2019, 13:06
  comment comment

  Де-факто своєю діяльністю УКУ є прогресивним вищим навчальним закладом, який іде в ногу з часом і новітніми поглядами та технологіями. Тому на щастя у цій установі є адекватні люди, котрі розуміють, що потрібно рухатися вперед, а не тупцювати на місці. І те, що в УКУ розглядають гендерні питання свідчить про наявність мудрих та адекватних викладачів та прогресивних студентів.

  • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 13:16
   comment comment

   Якщо УКУ - і, зокрема, саме за проґендерний лібералізм - так "розхвалює" і піарить цей - неонацистський троль-бот від ЛГБТ, - значить, там, у цьому (начебто) християнському ВНЗ, щось не все гаразд з цим його - ліберальним "християнством"...

  • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 13:35
   comment comment

   А взагалі-то: досить "цікавий" і, водночас, дуже показовий і красномовний цей "еклектизм-синкретизм". Тобто, з одного боку, ці "ультраліберали"-содомити скаржаться і ллють (крокодилові) сльози щодо, мовляв, "переслідувань" їхніх попередників в часи ІІІ райху. ----- А ось, з іншого, цей їхній троль-бот ПРЯМО й ВІДКРИТО тут пропагує і поширює цих же нацистів і неонацистів запекло-антихристиянські і расистсько-ксенофобні (антисемітські) вигадки і міфи, а то й просто - маячливі нісенітниці і всіляку дурню-глупоту... ------ А ця "скринька Пандори" відкривається дуже просто: і вони (ЛГБТ-збоченці), і расисти-(нео)нацисти, і комуно-більшовики, і всяка інша подібна (пардон) брудна шпана і зграя - це все, по сутності своїй, ляльки-маріонетки в руках їхнього спільного пана-господаря і працедавця. Тобто самого диявола-Люцифера!!!

 • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 10:58
  comment comment

  А ось тут інфа про сьогоднішній (17.12) ПІКЕТ проти прийняття законопроєкту 0931 в запропонованій - сумнівно-проґендерній редакції: ---------- https://slovoproslovo.info/priamo-zaraz-bilia-parlamentu-tryvaie-piket-proty-pryjniattia-0931/

 • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 10:41
  comment comment

  ВАЖЛИВО-ТЕРМІНОВО. Сьогодні, 17 грудня, з порядку денного ВР голосування по законопроекту 0931 ЗНЯТО! ---- Комітет ВР збирається ПОВТОРНО розглянути правки до нього: ------ https://slovoproslovo.info/komitet-vr-povtorno-rozhliane-pravky-do-zakonoproektu-0931/#comment-670

 • fedirtsiv | 17 December 2019, 10:38
  comment comment

  Чим насправді може загрожувати прийняття цього закону для церковників? Лише одним - втратою впливу над суспільством. Ось цього вони дуже бояться. Ось це їх бісить! Бо це ж майбутні парафіяни будуть виховуватися у ліберальному дусі, без церковних догм, яким треба сліпо слідувати і наслідувати безглузді огидні фарисейські традиції. Вже зараз нове покоління учнів-студентів рішуче протестує проти церковщини і має свою чітку позицію щодо важливих духовно-суспільних питань. Тому не вдасться церковникам заманити невинні душі у свої лукаві та підступні сіті духовної сліпоти. Люди все одно мають свою думку і живуть як вважають за потрібне. А церковний фанатизм - це зло, це сатанізм у рясах та фелонах, це застій і деградація, примітивізм, убогість мислення, затуркування та чванливість богообраністю. Це дійсне зло, гидота, самолюбування, пиха, облуда. Зі світлої науки Христа церковники зробили свою науку за фарисейським зразком, тому вони по праву вважаються новітніми фарисеями. Христа у храмах нема, тільки священники як навіжені бігають по храмі з чашею, годують вірян тілом і кров"ю фарисеями розіп"ятого Христа. А він не давав на таке згоду. Він проповідував спільну братерську любов та спільну трапезу і не більше. Тому дійсно у біблії та євангеліях зокрема є дуже багато фарисейських вставок, які суттєво видозмінили світлу благородну науку Христа і прив"язали її до сатанинської єврейської агресивно-панівної ідеології одного амбіційного на світове панування народу. Не може новий заповіт містити посилання на старий. Бо нове - це цілком і кардинально відмінне від старого!!! Штучна прив"язка помітна неозброєним оком. Лише релігійні фанатики не спроможні це побачити і зрозуміти. Тому настав час остаточно прозрівати і кидати виклик новітньому фарисейству та його служкам-підлизам! Люди тепер будуть вільними від церковної омани і будуть жити гідно, по совісті, мудро і справедливо, а не рачки повзати перед духовенством і руки їм цілувати наче новітнім князям-боярам! Христос приніс рівність усім людям перед Богом, а церковники повернули рабовласницький лад. За це і судитиме їх Бог! За їхні власні численні кривди, зловживання і паразитування на людях!!!

  • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 10:53
   comment comment

   Дуже цікаво: а скільки ще часу шановний - ліберально-політкоректний Адмін РІСУ буде тут - дуже вже "політкоректно" толерувати (а, по суті, ЗАОХОЧУВАТИ та РОЗПОВСЮДЖУВАТИ) оці - запекло-злобні й агресивно-АНТИХРИСТИЯНСЬКІ та (фактично) НЕОНАЦИСТСЬКІ - ксенофобно-расистські "дописи" (коменти) цього троля-бота ЛГБТ?! Ті, що сіють і пропагують відомі "шедеври" - відверту глупоту, дурню і маячню явно неадекватних осіб...

 • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 09:42
  comment comment

  А ось іще дещо з цього ж приводу: ---------- https://risu.org.ua/ua/index/blog/~Petro+Balog/78213/

 • velovs@ukr.net | 17 December 2019, 07:39
  comment comment

  Я ніяк не орієнтуюся і не беру до уваги "думки" і "досвід" всіляких та різних - секулярно-світських (ліберально-гомофільних) "науковців" - "фахівців" і "експертів" з цієї проблематики. А довіряю - цілковито і повністю - саме тому, що тут нам, християнам, каже і наголошує святе, премудре і вічне Боже Слово - абсолютний авторитет! А тому проголошую не "слава КПСС", а СЛАВА і ХВАЛА ГОСПОДЕВІ! --------- І нехай мене тут оголошують та обзивають "релігійним фанатиком" чи ще якось, проклинають і лихословлять. Мене це жодним чином не обходить. :) --------- Так от: якраз і лише на основі всього того, що каже і зазначає Святе Письмо, я і стверджую - ясно, чітко й однозначно, що НІКОЛИ і НІЯК в нашій незалежній державі - на теренах Господнього славного й святого ДРУГОГО ЄРУСАЛИМА (Києва) - НЕ БУДЕ "остаточним переможцем" та, відповідно, правити бал і диктувати й накидати свій "порядок денний" цей нечистий і злобний - сатанинський ДУХ (демон) РОЗБЕЩЕННЯ і РОЗТЛІННЯ, БЛУДА та всіляких огидно-мерзенних ЗБОЧЕНЬ (ЛГБТ тощо)!!! Не станеться і не відбудеться!!! ---------- Україна - БОЖА ЗЕМЛЯ! Й тому: самостійна Україна - для Христа! Морально й фізично здорова українська юнь і молодь - Христові! Амінь. :)

 • barni | 17 December 2019, 06:12
  comment comment

  Давніше, чисто випадково "гуляючи" по телевізору натрапив на коментар к.м.н.(на жаль не запам"ятав прізвища), яка все життя займається проблемою нетрадиційної сексуальної орієнтації. Не все так просто. Це тільки п. Веловсу все "зрозуміло" І він кругом і всюди кричить "СЛАВА КПСС!!!"

 • fedirtsiv | 16 December 2019, 21:18
  comment comment

  Незважаючи на усі показушні акції протесту та численні тиск і претензії церковників і від них духовно та фізично підневільних зазомбованих осіб, держава Україна прийме справедливе рішення щодо ЛГБТ! Тому, що вони є єдиними, кого постійно залякують, принижують та покривджують і вчиняють фізичну розправу. Отже, справедливість в Україні дуже скоро восторжествує, а усілякі паразити та прихвостні від релігії будуть навіки посоромлені! Храми та молитовні будинки будуть пустими, бо новітні інквізитори та фарисеї втратять свій вплив на душі й розуми людей!!! І більше не буде у нас зазомбованих пригнічених затурканих людей! Саме так і пророкував великий син України Тарас Шевченко!!!

  • velovs@ukr.net | 16 December 2019, 21:26
   comment comment

   По суті, неомарксизм - у всій своїй "красі"! Тільки замість (начебто) "пригніченого" і "дискримінованого" пролетаріату тут зображаються і стверджуються содомитські... ------- Ну а от зробити Божі храми і молитовні будинки ПУСТИМИ - це давня й завітна мрія і суперзавдання нікого іншого, як самого сатани-Люцифера!!!

  • velovs@ukr.net | 16 December 2019, 21:31
   comment comment

   Як бачимо, содомити і... ХРИСТИЯНИНА Тараса Шевченка "зараховують" до числа своїх "союзників" і "прихильників"... І це вже - навіть не смішно!

 • velovs@ukr.net | 16 December 2019, 20:56
  comment comment

  Слава Богу, що, зрештою, і УКУ висловив тут свою - зважену, чесну й принципову позицію! :) Правда, по суті, чи не в найостанніший момент... Але це - набагато ліпше, ніж (взагалі) ніколи...

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • bopa | 8 June 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Стефан | 2 June 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

 • Рокитне | 2 June 2020, 12:34

  Це добре було б.

Most Popular Articles month