UOC-MP dean in Khmelnytskyy region promises to give hard time to community that chose to side with OCU

27 December 2018, 15:39 | Orthodox Church of Ukraine | 2 |   | Code for Blog |  | 

Metropolitan Anthony (Makhota) of Khmelnytskyy and Kamyanets-Podilskyy said that the Ukrainian Orthodox Church-Moscow Patriarchate issued threats to a local parish of the Orthodox Church of Ukraine in the village of Dobrohobshcha (Khmelnytskyy district) which this week decided to leave the Moscow Patriarchate. This is reported on the Metropolitan’s page on Facebook.

“Now, the media and relevant authorities, please help the community in Dobrohobshcha! In the morning, the whole village was in tears - the local dean of the Russian Orthodox Church In Khmelnytskyy, straighforwardly blackmailed the religious community that has moved to the Local Church via telephone calls. According to his words reported by the faithful, this Sunday he will come along with the support group to serve the service of God and will give everyone... independent Ukraine, and the independent Church, and show everyone “Kuzka's mother” at the same time !!!”

Villagers are asking for open support and media outlets to come film this “Khrushchev” action!” says Metropolitan on Facebook.

The dean of Khmelnitskyy deanery of the UOC-MP is Archpriest Volodymyr Zayets. Parishioners of St. Nicholas Church in Dobrohirsk conducted a poll in the village in which 231 people participated. An absolute majority supported the transition to the Orthodox Church of Ukraine, two voted against, six abstained, reports the Podillya Center TV channel.

“We found four people who agreed to get around the entire village with the lists. They broke [it] into sections, and these people went through the village. They wrote down the last name, first name, patronymic and two other lines: who would like to have a Ukrainian church in the village? , and who wants the Russian church,” said one of the parishioners.

Система Orphus
Rating
0
0
2comments count

comments

add comments 
 • VPYL | 27 December 2018, 18:33
  comment comment

  В чому відмінність російської церкви від Церкви Христової? - Російська церква є елементом гібридної війни "русскаго міра" проти України! – що не передбачено канонами і філософією існування Церкви Христової! - Російська церква не є чисто релігійною структурою, а засобом пропаганди антиукраїниських концепцій Путіна, зла, насилля, є пропагандистом меншовартості Українців, їх «історичній підлеглості» росіянам- що суперечить Заповідям Господнім -Російька церква є складовою диверсійно – терористичної діяльності ФСБ і ГРУ РФ в Україні, а її приміщення –стали казармами для диверсантів і арсенали для їх зброї – що не є функцією церкви, а знаряддям агресора, засобом ворожнечі, а не примирення! -Російська церква виправдовує Геноцид Українців, займається контрабандою тютюну і алкоголю і торгівлею ними, педофілією, розпустою, попи потопають в розкоші, толерантна до лихослів'я серед кліру, що суперечить християнській моралі і настанові Христа – «виженіть торгівців із Храму»… -Рорсійська церква не тільки не «возлюбила» українців- як православно-слов'янських братів, але і як ворогів своїх, а осв'ячує зброю бандитів на знищення, що суперечить християнським імперативам: - «возлюби ближнього», ні -«возлюби ворога свого»… - Тобто, в російській церкві не лишилося нічого Христового, а за суттю своєї реальної діяльності вона стала церквою антихриста!

  • velovs@ukr.net | 27 December 2018, 20:41
   comment comment

   Разом з тим, як виглядає, в РПЦ та, безумовно, і в її філії в Україні все ще зберігається певна - й, можливо, і не така вже й мала - частка щирих і вірних своєму Христовому євангельському покликанню священнослужителів і душпастирів та їхніх духовних чад (підопічних). Тих, яких, напевно, можна вважати правдивими і чесними християнами. ----- Іншими словами, в РПЦ/МПвУ - де-не-де - (все-таки) ще присутні деякі елементи (ознаки) Христової Церкви... :)

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Latest news

Last comments

 • velovs@ukr.net | 20 November 2019, 07:26

  Час покаже, наскільки керівництво та еклезіальна структура новоствореної ПЦУ, благополучно подолавши й владнавши всі свої і, насамперед, внутрішні труднощі і суперечності ("філаретівський

 • Paraeklezyarh | 19 November 2019, 21:23

  Думаю, ПЦУ потрібно перейматись не переходами громад РПЦ МП, а реформами в церкві. Щоб люди бачили суттєву різницю між РПЦ та ПЦУ. Поки що цього не видно. Різняться лиш проповіді священнослужителів )

 • velovs@ukr.net | 19 November 2019, 07:46

  Ні: це не "випрошування у чужинців". А нагадування і пропозиція світові від незалежної держави, яка знає і цінить свою власну гідність, належно пошанувати своїх достойників і праведників.

 • Paraeklezyarh | 18 November 2019, 21:32

  Чи не досить вже випрошувати ? То в одних знижки на газ клянчили, то в других євроінтеграцію.. Тепер ще в цих.... Подяка від Господа буде нашим праведникам на небі. І потрібно щоб в себе на

 • velovs@ukr.net | 18 November 2019, 20:26

  "Тяжкими є визвольні змагання Євреїв, і багато перешкод криються на їхній дорозі. Але народ, який стільки дав людській культурі, освітить світ прекрасним явищем воскресіння з руїн своєї Вітчизни

Most Popular Articles month