Christmas According to Gregorian andNew Julian Calendars Celebrated Today

25 December 2016, 12:29 | Religious holidays and traditions | 1 |   | Code for Blog |  | 

Різдво.jpgAccording to Bible tradition, on Christmas day the Virgin Mary gave birth to Jesus Christ. The Son of God was born in a manger in Bethlehem. The angels announced to the shepherds the news of the birth of the Son of God. Then came three  wise men from the east who knew about the birth of the Messiah from legends. They were led to the town by a star. According to the teaching of the church, the birth of Christ opened up the possibility of the salvation of the soul and eternal life for each Christian.

Christmas is celebrated on December 25 by the Roman Catholic Church, most  Protestant Churches, and some Orthodox ones including the Church of Constantinople (except Athos), Antioch, Alexandria, Cyprus, Bulgaria, Romania, Albania and Greece.

On the night of December 25, celebratory masses are celebrated in the Roman Catholic churches of Ukraine. The main ceremony is held in St. Peter's Basilica in the Vatican. The service is led by the Pope Benedict XVI and is broadcasted by all TV channels of the world.

At noon, the pope proclaims the traditional blessing Urbi et Orbi. The Roman Pope recites a holiday greeting in 64 languages, including Ukrainian.

And on December 24, the Catholics of the Latin Rite and other Christians living according to the Gregorian and New Julian Calendars have Christmas Eve Supper. Christmas Eve is actually the last day of the four-day fast before Christmas.

In the evening of December 24, families gather at the table when the first star appears, the that showed the way for the wise men. A passage from the Gospel is read out and the first carol is sung before the meal. Then everyone breaks the Christmas wafer symbolizing the joy of the coming feast.  The wafers are consecrated in churches during the fast before Christmas.

Sometimes several wisps of hay are put on the table as a reminder of the Bethlehem manger. There must be 12 lenten dishes on the table. At the end of the evening, they sing carols and attend the Christmas mass.

Система Orphus
Rating
0
0
1comments count

comments

add comments 
 • Леонтій | 25 December 2016, 14:23
  comment comment

  Це питання із самих початків Нового Завіту і впродовж уже багатьох століть, а особливо - у сучасну пору, цікавить і хвилює чимало поколінь християн. Який - хоча б суто й дуже орієнтовно, приблизно - вірогідний термін часу, в який у цьому світі здійснюватиметься, аж до повернення (Другого пришестя) Спасителя, це благословенне - спасаюче і зцілююче всіх людей служіння Його Христової Церкви "по всьому світу, на свідчення всім народам"? Включаючи, зрозуміло, і найбільш віддалені й "глухі" (важкодоступні) куточки планети Земля, котрих євангельське благовістя почало досягати лише зараз, у новітню історичну добу... Щоб спробувати дати якусь - більш-менш серйозну й, насамперед, обґрунтовану на Святому Письмі - відповідь на нього, то тут, мабуть, варто звернути увагу, зокрема, на такий євангельський текст: "У той день прийшли деякі з фарисеїв і сказали Йому: вийди і піди звідси, бо Ірод хоче Тебе вбити. І сказав [Ісус] їм: підіть і скажіть отій лисиці: ось виганяю бісів і зцілюю СЬОГОДНІ і ЗАВТРА, і на ТРЕТІЙ день закінчу" (Лк.13:32). Крім цього, про ці ж самі три дні можна прочитати, скажімо, і в такому старозавітньому пророцтві про майбутній - причому, як перший, так і саме Другий прихід Христа-Месії: "У скорботі своїй вони з раннього ранку будуть шукати Мене і говорити: "ходімо і повернімося до Господа! Бо Він уразив - і Він зцілює нас, поразив - і перев'яже наші рани; оживить нас через ДВА дні, на ТРЕТІЙ день підніме нас, і ми будемо жити перед лицем Його. Отже, пізнаємо, будемо прагнути пізнати Господа: як ранкова зоря - явлення Його, і Він прийде до нас, як дощ, як пізній дощ зросить землю"" (Ос.6:1-3). Водночас тут, вочевидь, слід зауважити і наголосити, що, згідно 2 Петр.3:8, "єдине ж не повинно бути приховане від вас, улюблені, що у Господа ОДИН день, як ТИСЯА років, і ТИСЯЧА років, як ОДИН день". Про це ж саме читаємо, приміром, і в Пс.89:5: "Бо ТИСЯЧА літ перед очима Твоїми - як [ОДИН] день учорашній, що пройшов, як сторожа нічна". Якщо зміст зацитованих вище (як і деяких інших, подібних до них) біблійних уривків розуміти (трактувати) прямо (буквально) й, передусім, те, що там "ОДИН день" = "ТИСЯЧА років", то таким чином маємо вагомі підстави вважати, що Друге - у всій Його славі і силі - пришестя Ісуса Христа й, відповідно, з наступним "настанням дня [суда] Господнього, великого і страшного" (Мал.4:5) правдоподібно має відбутися вже в поточному - ТРЕТЬОМУ тисячолітті. Мало того: судячи з багатьох - доволі красномовних, починаючи від завершаючого (щодо цих "двох днів") ХХ століття і далі, - есхатологічних, за суттю і змістом, подій і ознак довкіл нас, що передбачені в біблійних пророцтвах і мають здійснитися якраз "в останні роки" і "в останні дні" (Єз.38:8,16) всесвітньої Історії спасіння, то, як виглядає, таке довгоочікуване Його улюбленою Нареченою - новозавітньою Церквою повернення Сина Божого вже, дуже схоже, не за надто далекими й високими горами!

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Latest news

Last comments

 • Оленка | 22 September 2017, 18:27

  Щось на кшталт: "Візьмемо цей стакан цукру,із нього виходить, що астероїд летить на Землю, а борщ у моєї бабусі позавчора був надзвичайно смачним". Із вказаних Зорею фактів аж ніяк не

 • Fr. Valerii | 21 September 2017, 19:06

  А чому б їм не святкувати їхній новий рік в Ізраїлі?

 • Orest | 20 September 2017, 19:19

  Як треба було затуркати людям голову, аби вони вірили в те що в них на плакатах?? Тільки кожного дня говорити те ж саме про УПЦ і народ дуріє, та починає вірити. Краще б факти якісь дали, чи закрили

 • igorshevchuk | 19 September 2017, 20:31

  * * * Скільки написано й що наговорено?? дивлюся як це насправді: пальчатка сходить із рук упокорена можна мені вам руку подати тіло із серця зсувається — тільки впокорене Бог є в серці

 • bopa | 19 September 2017, 08:59

  Гарний коментар дозволю собі доповнити кінець: "Це велика перемога і вся слава тільки Богу! А я зі своїми братами прикладемо усіх зусиль, щоб бути вірним і виконувати Його святі заповіді".

Most Popular Articles month