AUCCRO calls upon the government to stop implanting gender ideology in education

19 December 2019, 10:46 | AUCCRO, inter-confessional councils | 13 |   | Code for Blog |  | 

The All-Ukraine Council of Churches and religious organizations expressed concern about the undermining of the moral foundations of the educational process in schools, carried out with the assistance of the Ministry of Education under the slogans of combating discrimination. 

The letters signed by the Chairman of the AUCCRO, Bishop Vitaly Krivitsky, sent to the President and Prime Minister of Ukraine, note the need to cancel the antidiscrimination examination of textbooks and educational programs through its ideological engagement, the website of the AUCCRO reports.

As noted by the Council of Churches, the parent community of concern program for publishers and authors "Create non-discriminative educational content" and the program of the distance course "Antidiscrimination lens: projection of education" to prepare antidiscrimination experts and antidiscrimination examination of textbooks and educational imposed by the order of MES of Ukraine.

Earlier, in an appeal to the Ministry, the AUCCRO already cited a list of specific comments on the anti-discrimination policy and examples of its ideological bias, which despises such social ideals as a full family with a father and mother, marriage as a Union of men and women, the religious identity of the Ukrainian people, but is protected by the Constitution of Ukraine.

In addition, the gender ideology as such, according to the AUCCRO, is disastrous for any society, since it replaces the concept of biological sex with several dozen genders on the principle of self-identification. This approach can have negative psychological consequences, especially for children, because the suicide rate reaches 41% among transgender people, which is several times higher than among the rest of the population (4.6%), who do not suffer from gender dysphoria.

The best scientific research on gender dysphoria (scientific evidence that even gender activists cite) suggests that between 80% and 95% of children who exhibit conflicting gender identities will later identify with the sex of their body if allowed to develop naturally, without prompting a change of sex.

The Council of Churches is one of the priorities of the state authorities in the context of promoting the strengthening of the family institute, the dissemination through education of constructive family values, proper education of young people. Family, motherhood and fatherhood, natural male and female roles are the basic values of the Ukrainian people, century-old heritage of the Ukrainian mental space.

Besides, about one thousand participants of meeting who gathered on December 17 at the Parliament building, except completion of bill No. 0931 they demanded to stop the introduction of gender ideology in the education system of Ukraine.

In early December of this year, 76 MPs of Ukraine from different parliamentary factions and groups urged the Minister of education and science of Ukraine not to violate the law, initiating the abolition of the approval stamp for the school program "Fundamentals of Family".

Система Orphus
Rating
0
0
13comments count

comments

add comments 
 • fedirtsiv | 9 January 2020, 13:07
  comment comment

  Зараз є чітке розуміння слів Христа, що у майбутньому люди будуть як ангели на небі. Це означає, що варто зважати на душевні потреби людини, на її світогляд та світовідчуття, а не тиснути на психіку, не змушувати, не нав"язувати певну модель поведінки, бо це чуже для душі. Стать - це фізіологія, ангели є безстатевими істотами! Втілені ангели не керуються земними потребами, але небесними завданнями! Тому нема сенсу насаджувати старосвітські норми, які втратили свою актуальність! Душа важливіша за тіло! Любов не є тілесною за своєю природою, а виявом душі, душевною енергією! Це потрібно зрозуміти і прийняти! Дарувати свою любов ми покликані кожній людині. Тому не варто обмежувати душу людини у її потребі в любові!

 • velovs@ukr.net | 1 January 2020, 16:27
  comment comment

  Короткий, але дуже актуальний і злободенний відеофільм: "Шість кроків до встановлення гомодиктатури" ----------- https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Xf8V4IXVtd0&feature=emb_logo

 • velovs@ukr.net | 24 December 2019, 14:47
  comment comment

  Отаке ставлення Рівненської міськвлади до "гей-парадів" тощо та, загалом, пропаганди і лобіювання гомосексуалізму та всіляких інших збочень, розпусти і розтління - неодмінно - має бути поширене на ВСЮ Україну. В т. ч. - обов'язково - на ЗАКОНОДАВЧОМУ рівні: -------------- https://racurs.ua/ua/n131249-marshi-lgbt-spilnot-zaboronyly-u-rivnomu.html

 • fedirtsiv | 21 December 2019, 21:15
  comment comment

  Церковникам нема чого лізти у світську освіту і коментувати її та щось вимагати у влади того, що не є в їхній компетенції. Якщо вони так затято відстоюють моральність, то хай не забувають про те, що мають свої недільні школи - хай самі дітей прихожан навчають моралі і батькам їхнім читають моралі, якщо вони цього так бажають. Українське суспільство має запит на сучасну європейську освіту - і цей запит треба задовольнити! Нема чого повертати Україну до рівня минулих століть і нема потреби перетворювати школи у церковно-приходські!!!

 • velovs@ukr.net | 20 December 2019, 09:18
  comment comment

  Вочевидь, маємо і мусимо – будь-що – НЕ ДОПУСТИТИ морально-сексуального та будь-якого іншого розбещення і розтління наших дітей, а надто в закладах освіти й виховання (дитсадках, школах тощо)! -------- Причому, якими б новомодними термінами і зовні “благими” гаслами і намірами такі потуги та плани не прикривалися! ------- Український народ має свою – усталену й надійно перевірену віками (природну й вічну) систему морально-етичних, в т. ч. сімейних, цінностей. Саме ту, що – напевно й неодмінно – має бути збережена і обов’язково лежати в основі всіх навчальних і виховних процесів: як державного, так і приватного характеру.

 • Petro_R | 19 December 2019, 22:09
  comment comment

  З підручника «Основи теорії гендеру», рекомендованого Міносвіти і науки України: «...Частина феміністських теологів пропонує називати Ісуса «нашою сестрою», тому що Христос має низку якостей, що їх приписують в традиційній моделі «жіночному ряду...» «...Чому ми нічого не знаємо про сексуальність Христа?» – запитує Люс Ірігарей. «Якщо Христос втілює моральний ідеал для вірного, то, не знаючи, як він реалізував свою сексуальність, вірний не зможе втілювати своє бажання в рамках християнської релігії...» http://ukrlife.org/main/minerva/anatomia_hrunia2.html

 • fedirtsiv | 19 December 2019, 18:52
  comment comment

  З такої невтихаючої панічної захланної істерії одразу видно, що церковники сплять і мріють про те, щоб мати повну монополію і цілковитий вплив в освіті як це було 200 років тому! Вони щиро бажають з ранніх років насаджувати дітям в голови свої фарисейські настанови, хочуть цілеспрямовано зомбувати їх старозавітними байками, привчати бути покірними перед церковниками і усі зароблені гроші нести до церкви! Вони не бажають, щоб діти зростали й розвивалися повноцінними особистостями, із великим люблячим серцем та щирою відкритою душею, із різноманітними знаннями про світ та наукові досягнення. Із правдою про те, що не потрібно боятися любити, закохуватися і кохати, плекати палкі почуття в думках та мріяти про прекрасне єднання душ і тіл з коханою людиною! А злі та обмежені церковники готові навчати дітей і молодь слідувати життєвому прикладу монахів-пустельників, які не мали сім"ї, не зазнали кохання, а тільки боролися все життя із пристрастями різними небезпечними методами і взагалі скидалися на бомжів та неприємно пахли! Чи може сучасна молода людина у 21 столітті повірити у таке рятівне "благо", яке церковники їй пропонують як панацею для досягнення Царства небесного? Звісно, що ні! Такий досвід хай самі церковники впроваджують у своє життя. Але вони не дурні: жінкою і дітьми обзавелися, на дорогих автівках їздять, смачно харчуються, м"яко сплять, у бутіках одягаються, за кордон їздять відпочивати... А хто їм усі ці блага оплатить? Звичайно, що наївні віряни! Тому вони тепер так нахабно страйкують, щоб нові покоління релігійно зомбованих вірян забезпечували їм безбідне життя та цей церковний бізнес годував також і в майбутньому їх нащадків! Треба за прикладом Христа крам-товар у церковних лавках поперекидати-порозкидати, щоб перестали попи наживатися на людях! Час повернутися до витоків християнства без культу храму і культових предметів. Спасає щира віра у Христа, а не ладанка, іконка, вервичка!!!

  • velovs@ukr.net | 19 December 2019, 20:04
   comment comment

   І дійсно: "спасає щира віра у Христа"! І яка, до того ж, має на увазі - як необхідний і обов'язковий елемент - ЩИРОСЕДНЕ, ПРАВДИВЕ ПОКАЯННЯ та НАВЕРНЕННЯ. В т. ч. безумовне ВИПРАВЛЕННЯ - прагнення й практичне намагання і старання (остаточно й безповоротно) залишити геть старий - гріховно-беззаконний спосіб життя. ------ Наприклад, огидну гомосексуальну практику і багато чого іншого. І без чого ніякого "спасіння", себто Божого прощення і, зрештою, успішного успадкування Царства Небесного просто НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!!!

  • Petro_R | 21 December 2019, 22:13
   comment comment

   Дарагой таварісчь fedirtsiv! Коли гомосексуалісти придумують свого бога-педераста, то стає дуже смішно.

 • Стефан | 19 December 2019, 18:46
  comment comment

  Министр образования и науки подчинён Премьер-министру, поэтому депутатам обращаться к Председателю Верховной Рады с предложением к нему решить вопрос по министерству с Премьер-министром.

 • velovs@ukr.net | 19 December 2019, 18:15
  comment comment

  Дуже цікаво: а якою буде якраз ПРАКТИЧНА реакція (відповідь) керівників нашої влади на цей лист ВРЦіРО?! ---- Ну що ж: як мовиться, поживемо – побачимо…

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • velovs@ukr.net | 18 February 2020, 11:00

  А взагалі-то, як акцентує Боже Слово, "неправедний нехай ще чинить неправду; нечистий нехай ще оскверняється" (Одкр.22:11). -------- Тобто: нехай, зокрема, цей злобно-богохульний

 • velovs@ukr.net | 18 February 2020, 09:59

  Р. S. А таки всі вони, дрібні й огидні душі, дуже вже, як видно, бентежаться і лякаються та жахаються Біблії та її змісту. Бо там, зокрема, - геть повністю і досконало - ВИКРИВАЄТЬСЯ і ВИСВІЧУЄТЬСЯ

 • Paraeklezyarh | 18 February 2020, 09:29

  Дякую за лаконічний і , головне , зрозумілий допис )))

 • velovs@ukr.net | 18 February 2020, 07:54

  О, знову цей горе-"фахівець" - педераст-неонацист так "компетентно" бере і "коментує" й "тлумачить" Святе Письмо!!! -------- І тут дуже хочеться, нарешті,

 • Suzana Monika | 18 February 2020, 03:38

  Why not participating in swedish VASALOPPET this weekend but none real snow manufactured swedish snow fr snowmaschines ? Watch the cassocks-clad clergy in their quest for the John Paul II cup. Watch

Most Popular Articles month