Gorbachev was God’s instrument in USSR demise, former dissident says

2 March 2016, 12:11 | Religion and policy | 3 |   | Code for Blog |  | 

It was not Mikhail Gorbachev who ruined the Soviet Union. It was the act of God. General Secretary of the CPSU was only an instrument in His hands.


Myroslav Marynovych, human rights activist, journalist, and religious scholar said it on March 2, in the comments to ZIK news agency. It should be noted that on March 2, Mikhail Gorbachev celebrates his 85th birthday anniversary.


Myroslav Marynovych said that Lord worked great things through the figure of Gorbachev and with his hands.


“It (the demise of the USSR - Ed.) was not the merit of Gorbachev. He wanted to save the system, make it more humane and get it out of a nose dive. He failed”, said Marynovych.


“Gorbachev is a man of the dramatic twists of fate. It is not him that I thank for the demise of the Soviet Union but God. Gorbachev was only an instrument.”


He noted that all the moments in the life of the last general secretary of the CPSU, and his later interview demonstrate that in fact he was not ready for the role he played.


“However, it does not reduce my sense of gratitude to God and his instrument (Gorbachev - Ed.). Some steps on his part turned nice things to me. In particular, I was released two years earlier; the space for liberation of Ukraine was opened. This involves some great historical role of Gorbachev,” said human rights activist.


According to him, today the openly anti-Ukrainian statements by Gorbachev are not surprising, because it was not him who destroyed the USSR. It was God who acted with his hands.


“Gorbachev is a typical Soviet, and now Russian political figure. In recent years he has attempted at slightly criticizing Putin as he understands how the situation develops. But it is clear that he will not defend Ukraine. For the Gorbachev, and the demise of the Union and the Belavezha Accords are his personal tragedy,” Marynovych said.

Система Orphus
Rating
0
0
3comments count

comments

add comments 
 • Леонтій | 2 March 2016, 13:38
  comment comment

  Р.Р.S. Як зазначалося вище, услід за воцарюванням "Ветхого днями", тобто за Другим - у всій його силі, славі й грандіозному тріумфі - пришестям Ісуса Христа, що гряде у цей світ, неодмінно "настане [судний] день Господній, великий і страшний. І буде: всякий, хто [вчасно й у щирому покаянні] прикличе ім'я Господнє, спасеться". Бо в його серці оселиться Ісус і житиме там Своїм Святим Духом. Й саме в Церкві Божій і "буде спасіння, як сказав Господь" (Іоїл 2:31,32). А от той "дракон червоний" - "диявол", врешті-решт, буде "ввергнутий в озеро вогняне і сірчасте, де звір [Антихрист] і лжепророк [його], і будуть мучитися день і ніч на вікі віків". Котре чекає також і на нерозкаяних, запеклих грішників і затятих нечестивців і богоненависників - усіх тих, "хто не був записаний у книзі життя", у т. ч. "боязких і невірних, мерзотних і убивць і любодіїв, і чародіїв та ідолослужителів, і всіх неправдомовців" (Одкр.20:10,15; 21:8).

 • Леонтій | 2 March 2016, 13:10
  comment comment

  Р.S. Як наголошує Слово Боже, до цього "приниження" ("скинення") цих "трьох царів" причетний саме дух Антихриста, котрий, зрештою, і має матеріалізуватися (втілитися в людський образ) й посісти трон світового гіпердиктатора. Так от, цей Антихрист, або інакше, як каже біблійний пророк, - новий (на додаток до тих десяти) "ріг" мав "очі, як очі людські, і вуста, які говорять зухвало", "і який на вигляд став більшим за інші". Й він "проти Всевишнього буде говорити [богохульні] слова і пригнічувати святих Всевишнього". І "цей ріг вів битву зі святими і переборював їх, доки не прийшов Ветхий днями [Христос], і суд даний був святим Всевишнього, і настав час, - і царство взяли святі". Це - коли "царство і влада і велич царствена в усій піднебесній дані будуть народу святих Всевишнього, Якого царство - царство вічне, і всі володарі будуть служити і коритися Йому" (Дан.7:8,20,22,25,27). Крім того, із контексту цього ж пророцтва можна зробити такий висновок, що той - "інший" цар (Антихрист) "постане" саме із тієї ж - московської імперії. І якщо це дійсно відбудеться саме так, то ним, мабуть, і буде отой "Ґоґ, верховний князь" з імперії "Маґоґ" ("з крайньої півночі"), домінуючим етносом якої є народ "Рош" (Рос) і на головній (Червоній) площі столиці якої - "Мешеха" (Месека, Москі) стоїть "престіл сатани" (у вигляді мавзолея Лєніна) - копія пергамського (Дан.7:24; Єз.38:2,6; Одкр.2:12,13). До того ж, тоді стає зрозумілим, що майбутній "лжепророк" Антихриста (Одкр.16:13) нині, скоріш за все, старанно опановує "мистецтво" та (свого часу) використовуватиме саме ті ж методи й прийоми ґеббельсівської, за суттю, демаґоґії й облуди, обовванювання і зомбування та різних інших - брехливо-брудних піартехнологій і провокацій. Ті самі, що застосовуються в сучасних офіційних (та, за духом і змістом, близьких і співзвучних до них) мас-медіа Кремля-ФСБ і РПЦ МП...

 • Леонтій | 2 March 2016, 12:40
  comment comment

  Мирослав МАРИНОВИЧ має тут логічну й повну рацію. Тобто, нині у формі РФ маємо, за своєю суттю, все ту ж московсько-шовіністську (євразійську) імперію - "гідну" правонаступницю Золотої орди та особливо "ІІІ Риму" (царсько-самодержавного, а ще більше - комуно-тоталітарного): "велику блудницю" - "жінку, яка сиділа на звірі червоному, сповненому імен богохульних", і що "тримала золоту чашу в руці своїй, наповнену мерзотами і нечистотами блудодійства її". І ця "жінка упоєна була кров'ю святих і кров'ю свідків Ісусових" (Одкр.17:1-6). Й, згідно відповідного трактування біблійного пророцтва, цією войовничо-богоборчою імперією - правдоподібно у новий і новітній час - будуть правити "десять рогів" - "десять царів". Ті, що "будуть вести битву з Агнцем" і які "мають одні думки, і [накінець] передадуть силу і владу свою [над царством новому правителю -] звірові" - Антихристу, царю, "відмінному від попередніх", - ультратоталітарному очільникові т. зв. Світового уряду, "доки не здійсняться [певні пророчі] слова Божі" (Одкр.17:12-14,17; Дан.7:24). Як добре пам'ятаємо, першим з тих "десяти царів" був одержимий маренням "світової пролетарської революції" Лєнін, другим - кумир сучасних російських "червоно-коричневих" (комуно-більшовиків, імпершовіністів і чорносотенців, у т. ч. і декого з т. зв. "православних") параноїдальний супертиран і кривавий оберкат Сталін. Третій "цар" - Хрущов проводив кампанію "десталінізації", яку, одначе, його наступник ("консерватор" Брежнєв) різко призупинив і згорнув. "Соцтабір" та СРСР назавше пішли в історичне небуття за правління СЬОМОГО "царя" - майже "ліберала" ГОРБАЧОВА. Восьмий же - псевдодемократ Єльцин ущент спився. Ну а наразі, починаючи від 2000 р., їхній кремлівський "трон" посідає вже дев'ятий (за рахунком) "цар" - великий олігарх-плутократ і корупціонер. Й, до цього ж (як і п'ятий "цар" - Андропов), вихідець із нетрів радянських репресивно-шпигунських та ідеологічно-пропагандивних спецслужб ("всюдисущого" КГБ, нині - ФСБ). Тих "компетентних органів", котрі - серед різного іншого - особливо "уславилися", зокрема, організацією й проведенням різного штибу провокацій і диверсій, терактів та держпереворотів. А от останнім часом (крім того) - ще і т. зв. "гібридних війн"... Білійне пророцтво, у цьому ж контексті, також сповіщає, що "троє" з тих десяти "царів" будуть "принижені", тобто "скинуті" (позбавлені влади). Й, по суті, якраз подібна доля (дотепер) дійсно спіткала, принаймні, вже ДВОХ з тих "царів" - Хрущова і ГОРБАЧОВА. Так що, як виглядає, чекати залишилося на ТРЕТЬОГО...

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • bopa | 8 June 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Стефан | 2 June 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

 • Рокитне | 2 June 2020, 12:34

  Це добре було б.

Most Popular Articles month