Bishops of the UOC (MP) remained seated when President Poroshenko was reading names of heroes of Ukraine

8 May 2015, 15:27 | Religion and policy | 28 |   | Code for Blog |  | 

150508_1.jpg

The representatives of the Ukrainian Orthodox Church (Moscow Patriarchate) with their Primate Onufriy did not rise at the solemn session of Ukraine’s Parliament as President Petro Poroshenko read aloud the names of the Heroes of Ukraine, who received the title for their actions during the Anti-Terrorist Operations, the website LB.ua reported.

Twenty-one soldiers received the title "Hero of Ukraine", ten of them - posthumously. The whole audience, including foreign visitors, rose up to greet them with applause, but the representatives of the Ukrainian Orthodox Church (Moscow Patriarchate) remained seated.

“Hero of Ukraine” is the highest national honor that can be conferred upon an individual citizen by the President of Ukraine. The title was created in 1998 by President Leonid Kuchma and as of 31 March 2015 the total number of awards is 411. The award is divided into two classes of distinction: one for heroism and the other for achievement in labor.

Система Orphus
Rating
0
0
28comments count

comments

add comments 
 • добродій | 12 May 2015, 11:45
  comment comment

  Ти ба, Пане Антошевський, то Ви й на мене стуканули інтернет-спільноті? Вітаю Вас з духовним переродженням, шановне! Щастя, що в мене зараз російський ір! Бо немає сумніву, якби він був український, Ви б як законослухняний громадянин вже надіслали його пану Геращенко. До речі, в Росії ще десь біля 2 млн. моїх співвітчизників, то вони теж всі агенти ФСБ? Ми за кордоном, тому що такі як Ви забрали в нас змогу мирно працювати дома. Але вважаю, що краще чесно будувати дома у Московії, ніж розтлівати свій народ та руйнувати власну країну - так, як Ви це зараз робите. Я ще повернусь додому, до родини, а Вам повернути собі чесне ім'я буде набагато важче.

  • Taras Antoshevskyy | 12 May 2015, 12:49
   comment comment

   Що за сленг, школа ФСБ? Все сходиться - захищали проект ФСБ - секту Догнала, тепер інших спадкоємців НКВД-КГБ. Всі ІП-адреси коментаторів є видимими. Ніякої таємниці у цьому нема. У разі потреби - ми можемо їх надати. Україна як держава настільки довго не захищала свою інформаційну безпеку, що всіляки "бійці інформаційного фронту" діяли безнказано і довели до того стану, що маємо зараз, що "буряти-солдати РФ стали донецькими шахтарями" для жертв кремлівської пропаганди. Якщо Ви та інша ... втікала до Росії, бо тут їй стало небезпечно, значить щось на краще почало змінюватися у роботі СБУ. Навіть Ваш приятель Доганл тепер нібито з Росії шле свої листи - так кажуть ІП-адреси. :) Ваші слова звучать мені як похвала. Бо якщо такі ганять - значить все правильно робимо. І вже точно не такі як Ви і всілякі інші наші тут присутні тролі з МП формують добре ім'я. Навіть зовсім навпаки.

  • Taras Antoshevskyy | 12 May 2015, 12:51
   comment comment

   До речі, якщо цікаво - ваша адреса: 85.30.217.151 А тут довідка про неї: http://ua.smart-ip.net/whois/85.30.217.151

  • добродій | 12 May 2015, 18:08
   comment comment

   Я Вам, шановне, про бузину в Києві, а Ви мені - про в Америці дядьку. Не маю ніякого відношення ні до УГКЦ, ні до ваших внутрішніх сект. Щодо ФСБ - теж не фантазуйте: я ж не казав, що ви наймит ЦРУ? До Росії не втікав: вже не першого року їжджу сюди на заробітки, працюю добре, та не соромлюсь цього. Наших заробітчан мільйони по всій Європі, то й що? Робив би в себе дома, якщо була б економічна можливість. Але до чого тут СБУ, якісь тролі та агенти? Вам лікуватися треба від параної. Мене загалом ця політична брехня не цікавить, читаю на Вашому сайті тільки релігійні новини. Але якщо так ось відверто роздмухують ворожнечу, це дратує. Я так зрозумів, що Ви адмін або редактор цього сайту. Ви хоча б підрахуйте трошки: в вас тільки за один день майже всі новини про УПЦ, та все таке брехливе, свідомо перекручене: не треба бути великим експертом, щоб це побачити. Оті всі політичні баталії, та як Ви ставитеся до читачів, мені воно байдуже, але до Вашої совісті звертаюся. Мені було б соромно за таке гроші брати, чи Ви це робите безкоштовно? Добре ім'я, як Ви кажете, "формує" не політична орієнтація, а чесна, бездоганна праця та професійна компетенція. А лукавих та неправосудних, хто сіє ворожнечу проміж своїх братів - тих судитиме Бог, незалежно від політичної орієнтації та ір-адреси. Маю честь.

 • Давид | 11 May 2015, 22:57
  comment comment

  Валерію, то ви кажете, що "паства владикі Онуфрія є по обидва боки фронту"? А що це за паства така, що так між собою воює і овечки якої вбивають одне одного? Як може бути, що віруючі однієї Церкви йдуть війною на віруючих тієї ж Церкви? Відповідь проста: ті, які взяли в руки зброю, вчиняючи жахливі злочини проти українського народу, і які себе називають "православними", - це окупанти (вже стільки російських військових було взято в полон і виставлено відео-докази з їх признаннями, а ви далі мелете нісенітниці), вбивці, злочинці, які своїм життям і вчинками абсолютно такими не є християнами і взагалі нічого спільного з християнством не мають, хіба що те, що колись були хрещені в РПЦ. В хрещенні був початок і кінець їх т.зв. християнству. Інша частина злочинців-вбивців - це одурманені, оболванені кремлівською ганебною пропагандою "українці", переважно російського походження, які були заселені антихристом Сталіном на територію нинішнього Донбасу, яку він звільненив у жахливий спосіб - штучним голодомором, справжнім геноцидом проти українського народу. Валерію, а ви не бачите різниці між: 1) Майданом, на якому народ України, беззбройні люди з дерев'яними (!) щитами в руках повстали проти беззаконня бандитського клану Януковича, який зухвало розграбовував наш народ, побив мирно протестуючих молодих людей, мирно відстоювали свої права і т.д. перед ОЗБРОЄНИМИ негідниками в міліцейській формі (які давали присягу захищати цей же народ!) і 2) т.зв. "ополченцами" (яких так спеціально, цілком незаслужено називають. Самі знаєте, де сидять автори цієї пропаганди), з якими вже більше 1 року укр. армія воює і не може їх перемогти. Чи то така наша армія слабка, що не може перемогти якусь купку мирних "шахтарів", які хто-зна де танки знаходять (напевно, в шахтах були заховані!) і всяку найсучаснішу військову техніку? Чи, може, це "шахтарі" є такими звитяжними і непереможними воїми? Але відчуваю, що я це все пишу, вибачте, до глухої стіни.

  • Пан Валерій | 11 May 2015, 23:29
   comment comment

   Давиде, з часів Майдану пройшло вже багато часу і подій, країна зараз зовсім інша, а Ваша риторика ще у лютому 2014-го. Я, дійсно не бачу принципової різниці між активістами Майдану, та ополченцями Донбасу. І ті, й інші захищали свою ідеологію із зброєю в руках (нагадаю про десятки загиблих та поранених від вогнестрілів міліціонерів на Майдані), і перші і другі боролися проти законної на той момент влади. Єдине, масштаб застосування зброї різний.

  • Олег Кравченко | 19 May 2015, 12:07
   comment comment

   Ви маєте рацію. Але мені тут хотілося б поговорити про інше. Те, що Онуфрій не захотів встати, пояснюється дуже просто: бо якби встав, то Кирило Гундяєв його б відлучив від УПЦ МП як неблагонадійного. Бо Кирило Гундяєв благословляє тих спецназівців, піхотинців і десантників, які йдуть на нашу землю зі зброєю в руках, щоб убивати, калічити громадян України, руйнувати наші шахти, заводи, залізниці, мости і житлові будинки.Тож дії Онуфрія - це наслідок, а причина - в злочинних намірах Путіна, якого всіляко підтримує Кирило Гундяєв. Цей "пастир" став мільярдером на безмитній торгівлі сигаретами та горілкою. І в мене запитання до простих смертних, не до Онуфрія: вам ні про що не говорить той незаперечний факт, що Росія стала місцем, де торгаші не просто допускаються до храму, а керують усіма храмами?!

 • Михаил | 11 May 2015, 09:56
  comment comment

  Слава Богу нашелся хоть кто-то адекватный и трезвомыслящий в нашей стране!

 • Пан Валерій | 10 May 2015, 07:59
  comment comment

  У громадянській війні, де українці вбивають українців, де тисячами гинуть православні, де вмирають та калічаться діти, не може бути героїв та антигероїв. Паства владикі Онуфрія є по обидва боки фронту, і, як справжній Пастир, він не може героїзувати одну сторону та слати прокльони іншій. Він проти цієї братовбивчої війни. І саме так має вчиняти предстоятель Христової Церкви.

  • Ігор Мицько | 10 May 2015, 10:42
   comment comment

   У нас немає громадянської війни, у нас є російська агресія. З якого то часу у нас комуністи стали панами?

  • Taras Antoshevskyy | 11 May 2015, 10:09
   comment comment

   Ось який парад в Донецьку провели прості шахтарі і селяни, які вийшли на захист незалежної ДНР. А техніку вони на барахолці купили. http://vlada.io/vlada_news/tyisyachi-donchan-prishli-na-parad-boevikov-dnr-v-donetske-foto/

 • Paul S. Ewasko | 9 May 2015, 22:12
  comment comment

  The three of them are traitors to Ukraine - heartless, evil puppets of Putin and their KGB leader Kirill. The Russian Orthodox Church is corrupt and unChristian. God have mercy on their souls.

 • mijswerdna | 9 May 2015, 08:23
  comment comment

  Primate Onufriy? Why are you not addressed as simply Father? Please learn to distinguish between men who are appointed by God (and whose traits are steadfastness and humility) and those who are fashioned into Gods by men. Men may make you into God- babushkas will approve you- or not. You remember that. We are the bread and salt 9f the earth.

 • mijswerdna | 9 May 2015, 08:01
  comment comment

  Bishop Onufry, I deeply sympathize with your non-political stance in the here and now. Adhere to it in spite of the past sins of the Moscow patriarchate. We will find our way. Remember that the devil accuses whereas Christ forgives. There is no need to repeat our mistakes. Do not give up hope. But the oatriarchate must be in Kyiv, not in Moscow. We have no need of a "Third Rome." We need need the New Jerusalem.

 • Пан Валерій | 9 May 2015, 07:41
  comment comment

  Вітаю вас, адміни РІСУ! Цією публікацією ви, в день пам`яти та примтрення, вбили ще кілька людей та підпалили кілька храмів. І запевняю вас, якщо ви думаєте, що не нестимите за це відповідальності, ви помиляєтесь.

  • Linda Knox | 9 May 2015, 08:55
   comment comment

   Пан Валерій | Цікава у вас логіка. Ви не засуджуєте неморальну поведінку Онуфрія і його свити, а засуджуєте РІСУ за правду. Люди повинні знати своїх героїв і своїх антигероїв. Онуфрію ганьба.

 • 06121973 | 8 May 2015, 19:57
  comment comment

  В коментарі кожний має право вставати, чи не вставати... Якщо там була б худоба вона б встала, москаль ніколи. Гнати в шию тих запроданців. Ось через кого ми стільки років буксуємо на місці. То вони цю війну затіяли і ще сьогодні не виявляють поваги до землі на якій живуть і народились і хліб якої їдять, і грішми українського давляться. Паскуди.

  • Linda Knox | 8 May 2015, 21:56
   comment comment

   Доборолась Україна до самого краю, Гірше ляха свої діти Її розпинають… Т. Шевченко Ганьба Онуфрію та його свиті! Прикриваються ці українофоби рясами. Не варта таких запрошувати на Українські свята – це не їхні свята.

  • murkos | 9 May 2015, 14:50
   comment comment

   худоба і встала... а інша-(06121973)-коментує!

 • 06121973 | 8 May 2015, 19:53
  comment comment

  Сумно що таку "церкву" ще не зняли з реєстрації. Повний сатанізм!

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • Slava43 | 12 August 2020, 15:35

  Закони, правила та угоди впрводжують щоби запобігти непорозумінням. Однак все в руках парафіян або завойовника як потвердила історія. Кажім, в Німеччині цілий ряд сіл та містечок були

 • bopa | 8 June 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 June 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Стефан | 2 June 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

Most Popular Articles month