Head of UGCC explains at Pontifical Synod what youth expects of Church today

18 October 2018, 17:00 | Vatican | 5 |   | Code for Blog |  | 

Today, the head of the Ukrainian Greek Catholic Church, Patriarch Sviatoslav, spoke at the Pontifical Synod which is taking place this month in the Vatican. He told the fathers of the Synod about the pastoral experience of the UGCC in the context of the war.

“For the fifth year, Ukraine has been the victim of the military aggression of the Russian Federation. It is the young Ukrainians of different ethnic, linguistic, cultural and religious affiliations who die every day for our Motherland, protect it as true heroes and protagonists of the transformation of our society,” said the Head of the UGCC.

In his speech, His Beatitude Sviatoslav noted that “it was the young people who asked me to bring to the attention of the Synodal fathers that they needed the Church which would be their mother. “They are not looking for an institution but for a community of people with authentic faith. Young people feel some dislike for the Church who view themselves as a cold institution fighting for their own survival and geopolitical interests. They say that such a Church will never be young. That is why today's Ukrainian youth are asking the Church to understand to what extent it is an institution,” said the head of the UGCC.

The head of the UGCC also noted that for the pastoral service among the youth, the Church needs “really mature people”. "Not always adults, or those who have completed higher education or studied in the seminary, may be considered mature people. Often, a young man who experienced some suffering, stared in the face of death on the battlefield, or saved civilians from the death during bombing, gained a huge life experience, understands the price of life better than an arrogant priest or a kleptocratic politician. Not spiritual dignity, but human, spiritual and professional maturity are necessary to help a young man recognize his own human and Christian vocation,” said His Beatitude Sviatoslav.

The speaker completed his speech to the participants of the Synod on behalf of the Ukrainian youth, “Do not think about what you should do for us, but think about what we have to do together.” It is reported by the Department of Information of the UGCC.

Система Orphus
Rating
0
0
5comments count

comments

add comments 
 • igorshevchuk | 20 October 2018, 10:24
  comment comment

  Саме внутрішньої, епіфанічної сили бракує сьогодні християнській доктрині і християнським інституціям, бо явлена Духом Святим — тут, в спогляданні — внутрішня сила перевищує інтелектуалізм доктрини (християнської, мусульманської і всякої) й інституалізм інституції. Нема неточностей, якщо слово є із споглядання. Художнє слово — найідеальніше, найгустіше, і це є символ, можна сказати «місток», навіть — «об’єднавчий принцип». Бо родження слова художнього, його явище, слово як чудо — несповідиме як явлення Боже. Отож, символ — пізнання і участь. Це літургія. Вона відновлює цілість людського знання й існування!

  • В. Ясеневий | 20 October 2018, 21:58
   comment comment

   П.Ігор Шевчук неперевершений коментатор промов Святослава ШевчукаЮ, так що будь-чиї коменти зайві і нікому, крім самого Ігора не зрозумілі, та й не потрібні...А що і кому вони можуть хоть що-небудь дати?А для чого щось і комусь давати? Головне. щоб ти хоч сам що-небудь розумів з того що говориш, чи пишеш, хоч би сам для себе...

 • igorshevchuk | 20 October 2018, 10:23
  comment comment

  Милосердний Господь Бог: якщо Він і не вловить Вас художніми словами в страшні Божі руки — а Ви нікуди би не поділись з Його рук і зцілились — то Бог вловив Вас через надсвідомість, розширення серця від знань Його — хвилину тому! А як розширена надсвідомість — Богу все можливе в Вас: й таємне, і Божественне.

 • igorshevchuk | 20 October 2018, 10:20
  comment comment

  * * * Братові у Христі Сергієві Ковалевичу з любов’ю присвячую "Не духовний сан, а людська, духовна та професійна зрілість є необхідними для того, щоб допомогти молодій людині розпізнати власне людське та християнське покликання". (Блаженніший Святослав, 18/10/2018) Якщо друг Божий – то яка кар’єра? ти серцем годен на півміри? Чи ти є клір? чи ти пантера? ти у любов – в безсмертя! – двері... Раєм трепечучи – чи прагнуть ароматів менших?? «Боже! прийми й люби!» «Боже!! візьми й люби!!!» Уста іще – напружені з борби... Бог і твоє, і чиєсь серце звершить. « А вже ми не раби! А більш ми не раби! а не раби!» Це хто б сховався за порт’єру? Друже ти Божий! то яка кар’єра? 18.10.2018

 • В. Ясеневий | 20 October 2018, 09:57
  comment comment

  Слова, слова.Вони ніби мудрі, але якою мірою ПРАВИЛЬНІ? Як, взагалі,безпомильно можемо оцінювати будь-кого, а тим більше велике число людей, будучи далекими від їхніх насущних проблем, дізнаючись про їхні труднощі тільки з розмов? А живучи в комфортному світі, це здійснити НЕ РЕАЛЬНО. Жахливе фальшування, брехня,лукавство, лицемірство, дволикість,КОРУПЦІЯ, егоїзм і т.д.,сьогодні стали ДІЄВИМИ І РЕАЛЬНИМИ СЕРЕДНИКАМИ для досягнення мети... Наша молодь добре це все знає і, на жаль, вимушена цим засобами користуватися, щоби хоть чогось трошки вищого добитися в цьому житті. А як ЦЕРКВА може від всього цього захистити нашу молодь? Якщо б в лиці своїх очільників, та й усіх поводирів дійсно була б СВІТЛОМ, ДОРОГОЮ, ЗАСТУПНИЦЕЮ, ОБОРОНОЮ ПРОТИ ВСЯКОГО ГРІХА І ЗЛА, які сповідує, несе і потужно пропагує цей світ, то тільки в цьому разі ВОНА стала б ХРИСТОВОЮ ІНСТИТУЦІЄЮ, ЯКУ не можна було б не любити, ЯКІЙ не можна було б не довіритися , а всім своїм життям змагати праведно і свято жити в НІЙ до кінця!

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Latest news

Last comments

 • velovs@ukr.net | 11 December 2019, 10:06

  Ну-ну... А, загалом, дякую за таку пильну увагу та оперативну реакцію щодо моїх коментів. :)

 • fedirtsiv | 11 December 2019, 08:54

  "На Прикарпатті батько упродовж чотирьох років ґвалтував рідну доньку. Дівчина розповідала про це своїм рідним, у тому числі і матері, однак їй ніхто не вірив. Від безвиході дівчина повісилася

 • fedirtsiv | 10 December 2019, 19:43

  А скільки земельки вже духовенство загребло під свої потреби за часи незалежності хто порахує? Саме духовенство в усі часи і у всіх державах прагнуло бути і було латифундистами, а люди століттями

 • Стефан | 10 December 2019, 13:24

  Интересы православных христиан Украины представляет Православная Церковь Украины (ПЦУ).

 • velovs@ukr.net | 9 December 2019, 18:49

  Так, вони - проімперські московські і промосковські (в Україні) церковники, безумовно, "знають", що чинять... Але це - т. зв. їхнє "знання" продиктоване і накинуте їм, по суті...

Most Popular Articles month