16-01-2018

Анонс: міжнародна конференція про методології богословських досліджень відбудеться в Києві

Міжнародна науково-богословська конференція «Методології богословських досліджень: проблеми і перспективи» відбудеться 27-28 квітня 2018 р. у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Організатори:

Конференція спрямована на обговорення богословських підходів, методів і дослідницьких практик, які стають відповіддю на зміни світоглядних і наукових парадигм, що відбуваються сьогодні в світі в цілому і в Східній Європі, зокрема. Мета конференції полягає в ініціюванні дискусії навколо теоретичних і методологічних проблем, що виникають в сучасних богословських дослідженнях, а також – в налагодженні наукової комунікації між вченими, що спеціалізуються в галузі богослов'я та суміжних дисциплін.

Основні напрямки роботи конференції:

Доповіді та публікація. Учасникам конференції надається можливість виступити з доповіддю. Для цього необхідно до 20 березня 2018 року надіслати вченому секретарю конференції змістовні тези (об'ємом не більше 500 слів) в електронному вигляді. Оргкомітет конференції проводить розгляд і відбір тез. Повні тексти схвалених тем доповідей повинні бути надіслані до оргкомітету до 1 квітня 2018 г. Доповіді розраховані на 30 хвилин виступу. За матеріалами конференції буде виданий тематичний випуск Євро-Азіатського журналу богослов'я «Богословські роздуми». Крім доповідачів, передбачена участь слухачів.

Робочі мови конференції: англійська, українська, російський.

Вимоги до доповідей. Доповідь повинна відповідати тематиці конференції, принципам оригінальності, актуальності, наукової новизни і обґрунтованості припущень. Текст доповіді (до 12 с.) подається в текстовому редакторі MS Word, А4, шрифт Times New Roman, 12 кегль (виноски - 10 кегль), вирівнювання тексту по лівому краю, поля - вгорі і внизу по 2 см, зліва 2,5 см, праворуч 1,5 см, нумерація сторінок внизу праворуч. Виноски оформляються через меню: вставка / виноска / звичайна і автоматична. На першій сторінці посередині рядка – назва доповіді; вище справа – прізвище та ініціали автора, науковий ступінь (без скорочень), вчене звання, посада, місце роботи (або навчання), місто і країна проживання, далі через 1 інтервал – текст. Після назви статті друкується анотація (14 кегль, курсив) російською та англійською мовами (500 знаків), а також ключові слова (російською та англійською мовами). Цитати і посилання оформляються відповідно до стилю Notes and Bibliography of Chicago Manual of Style 16th ed. Транслітерація кириличних джерел оформлюється відповідно до системи романізації кириличних алфавітів Бібліотеки конгресу США. Автори надають коротку інформацію про себе мовою доповіді, а також англійською мовою. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді, які не відповідають заявленій тематиці, критеріям науковості або вимогам до оформлення.

Тези та повні тексти доповідей слід направляти вченому секретарю конференції Роману Соловію (E-mail: srrc@e-aaa.info)

Умови участі в конференції. Для реєстрації в якості учасника конференції необхідно до 20 лютого 2018 р заповнити форму учасника конференції. Учасники конференції, крім доповідачів, сплачують реєстраційний внесок в сумі 200 грн. Внесок включає в себе вартість реєстраційного пакета, харчування та кава-брейки. Витрати на проїзд оплачуються учасниками конференції самостійно. Учасники, які не платять реєстраційного внеску, можуть зареєструватися і взяти участь в конференції в статусі гостей (без забезпечення умов учасників конференції). Оплата реєстраційного внеску здійснюється при реєстрації в перший день роботи конференції.

Організаційний внесок не передбачає оплати за проживання, але оргкомітет може надати допомогу в бронюванні місць в довколишніх готелях, якщо в реєстраційній формі буде зроблена заявка. Іногородні доповідачі будуть забезпечені проживанням.

Організаційний комітет

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua