18-11-2016

ДАМІАН (Давидов)

Davydov.jpgДАМІАН (Давидов), Єпископ Фастівський, вікарій Київської митрополії УПЦ (МП). Народився 1 грудня 1959 р. у м. Одеса. У 1990 р. закінчив Одеську духовну семінарію. З 1 березня 1988 р. — послушник Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря, а з 12 липня того ж року — Святої Успенської Києво-Печерської Лаври. 27 жовтня 1988 р. пострижений у чернецтво. 30 жовтня того ж року висвячений у сан диякона, а 13 листопада — в сан ієромонаха. У 1992 р. призначений настоятелем столичного Введенського храму на Печерську. 7 грудня 1996 р., після перетворення парафії на монастир, указом Священного Синоду призначений намісником цього монастиря. 21 квітня 1997 р. зведений у сан архімандрита.  25 серпня 2012 р. обраний єпископом Фастівським, вікарієм Київської Митрополії. Архієрейська хіротонія єпископа Даміана відбулася 30 серпня 2012 року. Детальніше >>>

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua