18-05-2016

Поліція Києва оприлюднила фоторобот злодія, що вкрав першу друковану книгу в Україні

Поліція міста Києва оприлюднила фоторобот злодія, що вкрав стародрук "Апостол" Івана Федорова з бібліотеки Вернадського. Фоторобот опублікований на сайті ГУ НП в місті Києві, повідомляє Забута спадщина.

яя11(81).jpg-ddddd.jpg

Зловмиснику на вигляд до 40 років, він худорлявий і був в окулярах.

Фоторобот був складений за описом людей, які з ним контактували. Прикмети зловмисника: на вигляд 35-40 років, зріст 170-172 см, вилиці широкі, волосся русяве, ніс і губи середнього розміру, худорлявої статури.

Тих, хто впізнає людину по фотороботу, поліція просить негайно повідомити за телефоном 102 або (044) 486-03-06, 486-56-02.

Нагадаємо, 10 травня з бібліотеки по вулиці Володимирській з відділу стародруків видання викрали книгу "Апостол" 1574 року видання.

У бібліотеку прийшов чоловік, який назвався представником контролюючого органу. Він назвав список видань, які б хотів перевірити, і попросив окреме приміщення для роботи. Протягом дня візитер кілька разів виходив з приміщення, залишаючи при цьому свої речі. наприкінці робочого дня він знову вийшов і назад вже не повернувся. Коли персонал бібліотеки почав звіряти видані йому для ознайомлення видання, вони виявили відсутність першої книги в Україні.

Всього в бібліотеці ім. Вернадського зберігалося п'ять подібних видань.

 

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua