10-12-2014

Папський посланець розпочне свій візит в Україну із зустрічі з ВРЦіРО

shenborn.jpgВізит кардинала Кристофа Шенборна відбувається з нагоди 25-річчя легалізації УГКЦ. 10 грудня посланець Папи  Франциска візьме участь у Літургії в Апостольській нунціатурі, відвідає Софію Київську, зустрінеться з представниками ВРЦіРО. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Після обіду кардинал зустрінеться з Прем’єр-міністром України, відвідає територію Майданівських подій на Інститутській, Меморіал Голодомору (вул. Лаврська, 3) та Національний музей «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні». Також кардинал Кристоф відвідає і переселенців із території зони АТО, які зараз проживають у приміщенні БФ «Карітас».

Увечері Папський легат візьме участь в нічних чуваннях в Патріаршому соборі Воскресіння Христового (УГКЦ), які розпочнуться о 19.00. Ватиканський гість звернеться з вітальним словом до української молоді. Під час чувань відбуватимуться прямі включення з Маріуполя, Одеси та Львова, щоб у молитві поєднати різні куточки України.

«Для мене велика честь сповнити місію, яку мені довірив Святіший Отець Франциск. У ті дні, коли УГКЦ святкує 25 років своєї легалізації, я буду мати змогу запевнити улюблений український народ у солідарності Папи та Вселенської Церкви і їхній молитовній підтримці України», – так прокоментував кардинал Кристоф 6 грудня у Відні свій візит в Україну.

Під час Собору УГКЦ в Австрії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», який відбувся в головній українській святині Австрії, церкві Святої Варвари, архиєпископ Відня та Ординарій для вірних візантійського обряду в Австрії кардинал Кристоф Шенборн також поділився своїм шляхом пізнання традиції Східних Церков: «Пам’ятаю, як я, ще молодий монах, проживаючи неподалік церкви Святої Варвари у Відні, часто заходив туди, щоб взяти участь у богослужінні. Це одне з особливих місць для мене. У Парижі, коли я був ще студентом богослов`я, то познайомився з монахом Румунської Православної Церкви, який відкрив для мене глибоку спадщину отців Церкви».

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua