30-07-2013

Митрополит Володимир зустрівся з Предстоятелем Болгарської Православної Церкви

Сабодан_та_Ніфонт.JPGМитрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії 29 липня зустрівся з Патріархом Болгарським Неофітом, який прибув до Києва для участі у святкуванні 1025-річчя Хрещення Русі. 

На зустрічі були присутні: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній, митрополит Ловчанський Гавриїл, єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який супроводжує делегацію Болгарської Православної Церкви.

У ході спілкування, сторони розповіли про життя двох Церков на сучасному етапі.

Болгарський Патріарх поділився враженнями від святкування 1025 річчя Хрещення Київської Русі, а також розповів про відвідання святинь Української Православної Церкви.

Патріах Неофіт пригадав, як навчався у Московських духовних школах за часів ректорства Його Блаженства та спілкування за часів перебування владики Володимира на Ростовській кафедрі.

Митрополит Володимир побажав Патріарху Неофіту Божої допомоги у новому відповідальному служінні першоєрарха Болгарської Церкви та попросив молитов за Україну. Про це інформує офіційний сайт УПЦ (МП).

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua