13-12-2012

Мальтійський св. Миколай вже у дорозі до дітей

Подарунки від мальтійського св. МиколаяМальтійська служба допомоги шістнадцятий рік поспіль ініціює акцію «Святий Миколай – дітям з інтернатів». «Невід’ємною складовою улюбленого свята малечі є, безперечно, листи до Чудотворця, адже лише так ми можемо довідатися про що саме мріє дитина, на який подарунок вона очікує, — розповіли РІСУ організатори акції.

Понад 4000 дітей з 32 інтернатів та сиротинців Львівської області щороку пишуть листи до мальтійського св.Миколая з надією на подарунок. Їхні сподівання можуть здійснитися лише завдяки допомозі та підтримці багатьох людей доброї волі, котрі взяли на себе обов’язки святого.

Аби долучитися до акції, кожен бажаючий може завітати в офіс Мальтійської служби допомоги у Львові (вул. Богомольця, 8, кв. 1), обрати листа дитини до св. Миколая та спакувати персональний подарунок.

Цей миколаївський марафон у співпраці з багатьма молодіжними організаціями розпочинається у листопаді, і на сьогодні виходить на фінішну пряму. «Львів’яни старанно пакують подарунки для інтернатських діток і приносять їх до мальтійської домівки, — розповідають в МСД. — Протягом останнього тижня у нас не замикаються двері, а весь простір офісу закладений омріяними пакунками. Тут і велосипеди і сани, ковзани і справжні футбольні м’ячі, величезні машини, ляльки що плачуть, ведмедики і зайці, цукерки, книжки, конструктори, чоботи, черевики, куртки і джинси… і багато-багато цукерок. Запрошуємо у дитячий рай!»

Цього року також листи написали діти, що проживають у будинках сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сім’ях Львівської області, у кризових центрах матері і дитини, у дитячій виправній колонії. Всі вони з великим нетерпінням очікують заповітного дня.

Мальтійський св. Миколай дбає про вихованців інтернатів та сиротинців не лише 19 грудня, а й впродовж цілого року. Зокрема, за зібрані кошти під час акції 2011 року, вдалося замінити покрівлю в дитячому будинку сімейного типу, що згорів напередодні дотла; закупити будівельні матеріали та провести найнеобхідніші ремонти у Бориславському, Лівчицькому, Стрілківському інтернатах; закупити найкращі дитячі книги, видані за останніх 10 років в Україні для облаштування 4-ох бібліотек в інтернатах області.

Довідка: Мальтійська Служба Допомоги – благодійна допомогова організація, що працює у сфері благодійної соціальної недержавної допомоги у Львові 20 років поспіль. Основними напрямками діяльності МСД є допомога:

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua