19-11-2012

Католицька Церква у Франції виступила з різким осудом спроби уряду соціалістів легалізувати одностатеві шлюби

Голова Єпископської конференції Франції кардинал Андре Вен-Труа відкинув звинувачення в т. зв. "гомофобії" на адресу французької Церкви через її відому позицію щодо легалізації одностатевих "шлюбів" та "усиновлення" ними дітей, інформує  katolik.ru.

Паризький архиєпископ однозначно виступив проти законопроекту лівого уряду країни про легалізацію одностатевих "союзів" та їх "права" на "усиновлення", при цьому висловивши незгоду з приводу якоїсь «доречності і терміновості» такого закону. А ось стандартні звинувачення в "гомофобії" були вповні передбачуваною та очікуваною реакцією, – зазначив кардинал.

За його словами, таким чином нинішній уряд намагається "спритно" відволікти увагу громадськості на абсолютно другорядні питання. Й це якраз у той час, коли головними пріоритетами мають бути й залишатися потреби більшості громадян, котрі наразі терплять від наслідків серйозної фінансової та економічної кризи.

17-18 листопада масові акції проти гей-"шлюбів" спільно організували різні католицькі об’єднання, політичні партії та громадські рухи Франції. Загалом по країні, за даними поліції, понад 100 тисяч французів протестували проти одностатевих шлюбів.

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua