30-05-2012

Науковці пропонують встановити нове загальнонаціональне свято – День Подяки Богу

День подяки Вчені Академій Наук України звернулися до керівництва держави та священнослужителів християнських Церков з пропозицією призначити загальнонацільне свято – День подяки Богу. Необхідність встановлення такого свята науковці аргументують тим, що українське суспільство є духовно хворе, а тому потребує каяття і навернення бо Бога. Інакше ми всі приречені на самознищення. Про це РІСУ повідомили в Острозькій академії.

«Ми, християни, вчені Академій Наук України, вкрай занепокоєні духовним станом нашого сучасного суспільства, особливо молоді. В повсякденному житті стаємо свідками зростання обману, корупції, насилля. Пияцтво, наркоманія, проституція, злочинність, мають місце навіть серед неповнолітніх дітей», - йдеться у їхньому листі на адресу Президента України, прем’єр-міністра, голови ВР , народних депутатів та священнослужителів.

Автори листа пояснюють, що розбещеність, гріх є втратою моральних цінностей. І якщо людство не зупиниться зараз, не перестане порушувати Божі фізичні і духовні закони, то воно буде знищено.

«Людство хворе і йому треба повернутись до Бога з покаянням, як попереджує і закликає нас Господь Ісус Христос: “…якщо не покаєтесь усі так саме загинете” (Лука 13 : 5)» — наголошують науковці.

Вчені Академій Наук України наводять приклад батьків американської держави –  президентів Вашингтона та Лінкольна, які в часи небезпеки для країни призначали день посту, примирення і молитви, закликали народ разом із владою і священнослужителями до каяття.

«І Бог відводив від них біду. Після цього президенти разом з Конгресом визначали день урочистої подяки і поклоніння Всемогутньому Богу за Його велику милість, явлену їм у відбудові мирного життя», — кажуть вони.

Українські науковці впевнені, що у нашій державі Бог не менше достойний подяки, адже «подарував нашій країні безкровну свободу, мирне небо і врожай».

«Ми звертаємось до усіх вас з пропозицією, призначити день ПОДЯКИ БОГУ і зробити його національним святом. У призначений день примирення, посту і молитви ми закликаємо весь український народ до каяття разом з владою і священнослужителями за власні гріхи, гріхи минулих поколінь, таких, як атеїзм (не визнання Бога як Творця Всесвіту) і антисемітизм, Тоді Господь зніме прокляття з нашої землі і пошле Своє благословення», — йдеться у документі.

Під листом свої підписи поставили:

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua