01-05-2012

Журі конкурсу визначилося з переможцем Премії ім. блаж. Кароля Войтили

Завершилося голосування членів журі щодо визначення переможця та лауреатів цьогорічної Премії ім. блаж. Кароля Войтили у царині релігійної журналістики, публіцистики і блогерства. Результати будуть оголошені під час конференції «Церква в інформаційному суспільстві» 5 травня у Львові.

Протягом 22 квітня — 1 травня відбувалося голосування членів журі конкурсу, під час якого визначився однозначний лідер та 3 осіб, які посіли 2-4 місця відповідно.

Члени журі керувалися в першу чергу суспільним резонансом тем, які були підняті номінантами. Також вони враховували професійність авторів, заглибленість в тематиці, сміливість в підходах тощо.

Окремо члени журі з пошаною згадали працю тих майстрів пера, які вже відійшли в кращий світ, але свого часу зробили багато для розвитку релігійної журналістики. Це, в першу чергу, неперевершена Клара Ґудзик, багатолітній автор статей в газеті «День», та Алла Дмитрук, перший головний редактор порталу «Релігія в Україні».

Нагадуємо, що партнерами конкурсу виступили Паломницький центр «Рафаїл», видавництво «Місіонер», інтернет-магазин «Архе».

Засновником премії є редакція РІСУ.

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua