20-02-2012

Патріарх Варфоломій I благословив ікону для майбутнього Марійського Центру Богородиці Фатімської на сході України

Патріарх Константинопольський Варфоломій I у своїй резиденції на Фанарі (Стамбул) 18 лютого прийняв делегацію Священичого Братства Святого Климента Римського Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ. Цей візит відбувся з благословення Патріарха Святослава (Шевчука). 

Фанар.jpg

Візит, за словами учасників української делегації, проходив в рамках реалізації унікального екуменічного проекту на Сході України – створення Марійського Центру Пресвятої Богородиці Фатімської. Центр служитиме справі єдності всіх християн.

«Зустріч пройшла в теплій атмосфері і тривала більше сорока хвилин. Патріарх говорив про розділене християнство, про те, як ми всі – і православні, і римо- і греко-католики любимо Божу Матір, про те, як Вона любить нас, не дивлячись на наші поділи і негаразди, про те, що Вона одна для нас Матір і в цьому наша надія і сподівання на те, що Її молитвами колись всі розділення припиняться. Ми говорили про нашу місію і про Фатімську ікону, що іменується «Тобою єдність», про майбутнє паломництво цієї святині. Патріарх тепло згадував свій візит в Україну, говорив про трагічний поділ українського православ'я, про ті труднощі, які відчуває процес християнської єдності. Патріарх запевнив, що наша країна, наш народ в його серці і молитвах завжди на особливому місці», – розповідає учасник делегації архиамандрит Тихон Кульбака.

Фанар_2.jpg

Фатімську ікону «Тобою єдність», яку поблагословив Патріарх Варфоломій, Священиче Братство Святого Климента Римського Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ має намір пронести всією Україною. За словами учасників делегації, ця «ікона привезе в Україну благословення Вселенського Патріарха Варфоломія – для єдності, для злагоди, для процвітання нашого народу».

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua