23-06-2010

Бестселер про християнську медитацію

Лоренс ФріменУ київському видавництві «Кайрос» представлено перше російськомовне видання книжки о. Лоренса Фрімена, OSB, «Внутрішнє світло – шлях християнської медитації»

“Чим є християнська медитація? Якщо говорити коротко, то медитація для християнства – це мир Христа у серці, перебування перед Богом в оголеному стані розуму, — йдеться у передмові до видання. — Звичайне перебування там, де нас зараз животворить Бог, у тому місці й часі, де Він являє нас із вічності. Це перебування настільки само просте і природне для людської душі, як і саме вчення Христа, покликане повернути наше життя у вимір Божої присутності: «Не журіться, отже, завтрашнім днем; завтрашній день турбуватиметься сам про себе» (Мт 6,34).

12 червня ц.р. на конференції «Meditatio-Київ» відбулася презентація першого російськомовного видання книжки о.Лоренса Фрімена OSB – одного з найвідоміших сучасних католицьких духовних учителів, який демонструє сучасне обличчя західного католицизму: відкритого до діалогу, мудрого і медитативно спокійного. Отець Лоренс Фрімен OSB – священик, монах-бенедиктинець монастиря Христа Царя конгрегації Оліветанців (Англія). Він – директор Міжнародного Товариства Християнської Медитації (WCCM), учень відомого католицького популяризатора споглядальної духовності, бенедиктинця о. Джона Мейна.

О. Лоренс – автор численних бестселерів, присвячених споглядальному життю мирян і монахів у сучасному світі. Також він бере активну участь у багатьох ініціативах, пов’язаних із міжрелігійним діалогом. Постійно мандруючи різними країнами з виступами, ретритами і реколекціями, о.Лоренс привертає увагу широкої громадськості до сучасної католицької духовності та практики християнської медитації, надає підтримку медитативним католицьким та екуменічним спільнотам.

Як твердять у видавництві «Кайрос», це видання книжки «Внутрішнє світло – шлях християнської медитації» є унікальним явищем у галузі вітчизняної духовної літератури, оскільки висвітлює актуальні аспекти сучасної католицької духовності, про які так мало ще видано літератури в наших краях. Видання буде однаково цікаве як тим, хто лише загалом цікавиться споглядальною духовністю, діалогом культур і безпосередньо медитацією, так і тим, хто вже чимало знайомий із глибинами християнського містицизму.

Автор книжки понад 20 років займається ширенням споглядальної духовності, провадячи численні спільноти «монастиря без стін», заснованого о. Мейном у 1970-х роках. Книжка, яка складається з фрагментів лекцій, розповідає про різноманітні аспекти споглядання. Автор намагається передати загальний дух і настрій того, чого вчив свого часу о. Джон Мейн, постійно вказуючи на зв’язок цих настанов із глибиною Євангелія, його медитативного виміру.

Виходячи з цього, книжка «Внутрішнє світло – шлях християнської медитації» заслужено вважається у Європі настільною книгою для всіх, хто розпочинає опановувати практику християнської медитації у тому вигляді, в якому її розглядали відомі католицькі містики ХХ ст. – від уже відомого російськомовному читачеві Томаса Мертона до самого Джона Мейна.

Ви можете придбати книжку, замовивши її електронною поштою: kairos.op@gmail.com

або за адресою: Видавництво «Кайрос», а/с 88, 04119, Київ-119

Тел./факс: +38 (044) 503-30-22

(068) 350-54-75

(063) 247-67-54

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua