20-05-2010

АНТОНІЙ (Махота)

Maxota.jpgАНТОНІЙ (Махота), Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ КП. Народився 8 листопада 1966 р. в с. Слатіно Золочівського р-ну Харківської обл. Здобув вищу технічну освіту. 29 травня 1991 р. рукоположений на священика, служив на різних посадах у Житомирській єпархії УПЦ (МП). У березнi 1994 р. за станом здоров’я переїхав до Криму i працював у Сiмферопольсько-Кримській єпархії УПЦ (МП). 1995 р. перейшов до УПЦ КП, був настоятелем парафії в Сімферополі. 18 липня 1996 р. прийняв постриг у чернецтво i постановою Священного Синоду УПЦ КП призначений єпископом на Кримську кафедру. Хіротонія відбулася 21 липня 1996 р. 29 жовтня 1997 р. призначається єпископом Хмельницьким i Кам’янець-Подiльським, керуючим Хмельницькою єпархiєю УПЦ КП. 23 січня 2004 р. піднесений до титулу архиєпископа.23 січня 2012 р. Указом Святійшого Патріарха Філарета возведений в сан митрополита. Докладніше >>>

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua