27-05-2010

Михайла Паночка обрано старшим єпископом ЦХВЄУ на наступні чотири роки

03.jpgexklusiv.gifЧЕРНІВЦІ – 21 травня у храмі церкви ХВЄ м. Чернівці завершився XVI з’їзд Церкви ХВЄ України. На ньому були присутні 518 делегатів з усіх областей України, АР Крим та близько сотні офіційних гостей. Девізом цьогорічного заходу є слова Ісуса Христа „Ось незабаром приходжу”.

Важливими завданнями національного п’ятидесятницького форуму був аналіз діяльності Союзу та планування служіння Церкви на наступні роки, а також обрання керівництва.

Відкриваючи з’їзд, старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко виголосив доповідь «20 років відновленого братства ЦХВЄУ», у якій відзначив основні віхи становлення євангельського п’ятидесятницького братства України – часто драматичні, але переможні.

На з’їзд були запрошені представники братніх євангельських об’єднань України та ближнього і далекого зарубіжжя. Серед них – представники російського, молдовського, білоруського, німецького, фінського, шведського, норвезького та американського об’єднань п’ятидесятницьких церков. Окрім того, гостями форуму були представники державного Комітету у справах національностей та релігій України та Чернівецької обласної адміністрації.

04.jpgПід час звітно-виборчого з’їзду відбулось обрання керівництва Союзу Церков ХВЄ – старшого єпископа, його заступників та керівництва відділів. Більшістю голосів головою Союзу на наступний чотирирічний термін було обрано Михайла Паночка, його заступниками – Віктора Боришкевича (Північно-західний регіон), Юрія Веремія (Південно-західний регіон), Михайла Мокієнка (Північно-східний регіон) та Олександа Бабійчука (Південно-східний регіон).

Згідно рішення з’їзду, кандидатура заступника голови Союзу ХВЄ у центральному регіоні залишається відкритою до найближчого Комітету Союзу.

Як РІСУ вже повідомляла, 19 травня у Чернівцях розпочався XVI з’їзд Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ), у якому взяли участь повноважні представники усіх 1500 помісних церков України та гості.

Детальніше про XVI національний з’їзд Церкви ХВЄ України читайте в репортажі на РІСУ

ДОВІДКА РІСУ

Михайло ПАНОЧКО народився 12 листопада 1951 р. у с. Сулимів Жовківского р-ну Львівської обл. в родині п’ятидесятників. У 1976–1998 рр. служив пастором церкви в рідному селі, 1989–1992 рр. трудився у благочинній місії „Віфезда”, вів радіопрограму „Сторінки життя” на Львівському обласному радіо; 1989–1992 рр. очолював відділ по роботі з молоддю у церквах ХВЄ у Львівській області. Богословську освіту здобував у Москві на Біблійних курсах ЄХБ у 1982-1985 і в Київському біблійному інституті. 1994-1995 рр. працював заступником старшого пастора, а у 1995–1998 рр. — старшим пастором церков ХВЄ у Львівській області. 20 травня 1998 р. на Всеукраїнському з’їзді церков ХВЄ обраний головою ЦХВЕУ (друге за кількістю церков протестантське об'єднання України.). У 1998–2000 рр. був президентом Євроазіатського союзу християн віри євангельської, згодом перейменованого в Міжнародну Асамблею християн віри євангельської. На всесвітньому з’їзді Асамблей Божих 7-11 серпня 2000 р. в Індіаполісі (США) був обраний членом Виконавчого Комітету Всесвітнього союзу Асамблей Божих від Євразії.

www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua