Під артобстріл у Донецьку потрапив кафедральний собор УГКЦ

8 серпня 2014, 16:18 | Храми, церковне майно | 0 |   | Код для блогу |  | 

exklusiv.gifУ Донецьку під час обстрілу постраждав кафедральний собор УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці. Інцидент стався сьогодні, 8 серпня, о першій годині дня.

Як повідомили РІСУ місцеві греко-католики, снаряд влучив на церковне подвір’я, у результаті вибуху пошкоджено ворота. Вибухова хвиля також повибивала шибки у адміністративному приміщенні храму. На щастя, обійшлося без жертв - на момент артобстрілу людей на території собору не було.

Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ звели у 2003 році. З серпня цього ж року його освятили. Чин освячення здійснив тодішній Патріарх Любомир (Гузар) у присутності 8 єпископів, великій кількості священства, монашества і мирян з різних куточків України.

Собор УГКЦ в Донецьку

Світлина з сайту Донецького екзархату УГКЦ

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• Леонтій | 19 січня 2017, 21:18

Р. S. А ось тут, шановний троле Пан Валерій, щн один - і ДУЖЕ КРАСНОМОВНИЙ - факт і доказ, кому насправді слугує в Україні місцева філія "канонічно"-кривовлавної Московської Церкви!

• Леонтій | 19 січня 2017, 21:02

А от Вам, шановно Оленка, хочу тут дещо нагадати. Й, зокрема, як Ви перед тією новиною, де йшлося про спільну молитву в Запоріжжі, залишили дуже виразний і красномовний комент. Так от, там, захоплено

• Леонтій | 19 січня 2017, 19:32

КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?! Себто, хто б насправді не були ті КОНКРЕТНІ виконавці обох цих провокативно-вандальних акцій на цвинтарях Львівщини і Перемищини, ці їхні войовничо-ксенофобні дії, загалом, всуціль

• Леонтій | 19 січня 2017, 19:11

Якщо Ви, шановний троле Пан Валерій, уважно читаєте мої коменти, то Ви маєте знати моє правдиве ставлення то тих - запекло-злобних праворадикалів та їхніх провокативно-людоненависних гасел і дій.

• Ігор Мицько | 19 січня 2017, 18:38

Провокаторів потрібно знайти і сурово покарати. Сподіваюсь, що митрополит Римо-католикцької церкви України (переважну більшість якої становлять перер етнічні українці) звернеться до найвищої влади РП