У Тернополі спалили автівку священику УАПЦ

09.12.2016, 11:47
У Тернополі спалили автівку священику УАПЦ - фото 1
У Тернополі невідомий зловмисник спалив автомобіль о. Ігоря Прийдуна - священника храму Різдва Христового УАПЦ.

1527o.jpg-ddd.jpgУ Тернополі невідомий зловмисник спалив автомобіль о. Ігоря Прийдуна - священника храму Різдва Христового УАПЦ.

Авто «Toyota Camry», що належить о. Ігорю, загорілося 30 листопада близько 22-ої години на території шиномонтажу, що на вул. Бродівська-Гріга. Коли на місце події прибули рятувальники, вогонь вже знищив моторний відсік, лобове скло та пошкодив салон автомобіля. Оскільки інтенсивність обгорання авто викликала підозри про підпал, поліція перевірила камери відеоспостереження на прилеглій території. Підозри підтвердилися — на записі видно, як невідомий чоловік здійснив підпал автомобіля і швидко утік з місця події.

Як інформує Нова тернопільська газета, потерпілий наразі відмовляється коментувати цей випадок.

«Не знаю, хто це зробив. У мене немає ворогів, ніхто мені не погрожував… Цим займається слідство, вся інформація у них», — коротко відповів священик у телефонній розмові.