• Головна
  • Новини
  • «Марш за життя і сімейні цінності» в Івано-Франківську завершився народним віче...

«Марш за життя і сімейні цінності» в Івано-Франківську завершився народним віче

24.03.2016, 10:12
«Марш за життя і сімейні цінності» в Івано-Франківську завершився народним віче - фото 1
Велелюдна хода на чолі з представниками духовенства, громадськості, влади міста розпочалася від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці – поблизу міського пологового будинку. Далі попрямувала центральними вулицями міста – Чорновола – Сахарова – Мельника - Незалежності.

Велелюдна хода на чолі з представниками духовенства, громадськості, влади міста розпочалася від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці – поблизу міського пологового будинку. Далі попрямувала центральними вулицями міста – Чорновола – Сахарова – Мельника - Незалежності.

Мапш_1.jpeg

В руках учасників маршу плакати з закликами зберігати життя і не допускати його переривання – абортів.

«Ми проводимо цей марш, щоб привернути увагу нашого суспільства до того, що людське життя є безцінним Божим даром. Воно починається в момент зачаття. Отже, кожна людина, яка приходить на світ повинна бути захищена. То ж маємо піднятися за те, щоби припинити узаконене дітовбивство – аборти. Тільки тоді наша держава – Україна розквітне», – ділиться співорганізатор акції, заступник голови Івано-Франківського Християнськго руху «За життя» Мирослав Возняк.

«Я прийшов підтримати фундаментальну цінність – життя. Та стати на захист християнських цінностей. Це акція, перш за все, просвітнимцько-духовна. Я розумію, що вона не вирішить усіх питань, але допоможе пояснити людям багато і змусить замислитися. І якщо ми таким чином врятуємо прийнамні одне життя – то вже щось зробимо», – розповідає учасник маршу Володимир Мицько.

«Я прийшла сюди, бо вважаю, що аборт – це просто вбивство власної дитини. Сенс нашого життя – це діти. Це наше майбутнє і вбивати його завчасно – гріх. Як жити з таким гріхом на душі, коли вбила дитину, яка не народилася? Коли не змогла дати їй своє волосся, свої очі, зовнішність, передати їй свою віру та знання», –наголошує студентка Ольга.

«Я свого часу зробила аборт. Це було за молоду. Таке було важке життя. Але хочеться, щоб більше такого не було ні з ким, щоб молодь поважала життя», - додає пані Анна.

Марш_2.jpeg

Пройшовши центральними вулицями міста, «Марш за життя і сімейні цінності», закінчився на Вічевому майдані народним віче. Про це повідомила РІСУ Наталія Палій.

Теги: #Аборти