У Києві з'явилися листівки із закликом відлучити Порошенка від Православної Церкви

28 січня 2016, 15:02 | Релігія і політика | 3 |   | Код для блогу |  | 

Напередодні запланованого на 29 січня ц.р. Собору єпископів УПЦ (МП), в Києві поширюються звернення «Ліги захисників канонічного православ'я на Україні» із закликом відлучити від Православної Церкви главу української держави. Про це повідомляє на своій Фейсбук-сторінці речник Київського Патріархату архиєпископ Євстратій (Зоря).

Листівки з текстом розклеюють біля храмів. Їх, зокрема, виявили у центрі Києва: біля Лаври, Покровського і Введенського монастирів, храму при Олександрівській лікарні, а також біля станції метро «Арсенальна» (найближча станція до Лаври).

«Ґрунтуючись на тенденційному розумінні 65 правила свв. Апостолів, анонімні «ревнителі» вимагають відлучити Петра Порошенка від Православної Церкви, оскільки на Різдво Президент і його сім'я відвідали храм Української Греко-Католицької Церкви», - пише єрарх УПЦ КП.

Як стверджується у зверненні згаданої Ліги, «нині чинним українським політичним режимом і його кураторами з США», нібито, «розроблено диявольський план із остаточного відриву України від Росії». У таких же барвистих, фантастичних образах описано і гіпотетичний спосіб такого «відриву». Для того, щоб відірвати Україну від Росії, сказано у зверненні, «необхідно відрізати останню пуповину, що зв'язує триєдиний російський народ - змусити Українську Православну Церкву припинити всі зв'язки з Московським Патріархатом».

12647gggg.jpg

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Михаил | 28 січня 2016, 23:53
    Коментувати коментар

Порошенко, конечно, не идеал, но подобные "грамоты" ещё сильней нагнетают напряженность. И пора прекратить дремучее мракобесие, называя униатов еретиками. Христианам не подобает такое поведение. Не берите пример с Денисенко - разжигание вражды и ненависти его стиль.

• Nik173Varuv | 28 січня 2016, 19:31
    Коментувати коментар

Хто благословив це неподобство?

• skrypon | 28 січня 2016, 15:53
    Коментувати коментар

Це вже схоже на якусь війну. Молю Бога щоб Україна отримала канонічну церкву, яка б не залежала він інших держав, та подібні питання знялися раз і назавжди. Вже немає сил читати подібні новини...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Игил | 25 червня 2016, 00:55

edelweiss пише - помийний язик, миршаве кацапеня, свинячо-звіряче нутро і т.д. Я вже давно думаю чи то не для вас таких гарячих edelweissів чинна влада тримаэ АТО,щоб ви іхали туди пар випускати?

• edelweiss | 24 червня 2016, 22:35

Ось воно, свинячо-звіряче нутро адептів русского міра і москвославія!

• edelweiss | 24 червня 2016, 22:33

Знай своє місце. Не тобі, миршавому кацапеняті, мене тут повчати.

• Игил | 24 червня 2016, 22:13

Агент луб"янки в рясі "товаришч Антонов" себто Філарет Денисенко давно поза законом! Невизнаний жодною з Церков світу ні він ні його УПЦКП! На конфесіі в Украіні свобода

• Игил | 24 червня 2016, 22:01

Не дає!

Популярні статті місяця