Священнослужителі УПЦ (МП) не встали у Раді під час зачитування імен бійців АТО - героїв України (оновлено)

8 травня 2015, 15:27 | Релігія і політика | 28 |   | Код для блогу |  | 

Представники УПЦ (Московського Патріархату) на чолі з Предстоятелем Церкви Онуфрієм не піднялися під час урочистого засідання парламенту, коли президент Петро Порошенко зачитував імена героїв України, які отримали це звання під час антитерористичної операції. Про це повідомляє LB.ua.

Так, президент повідомив присутнім, що звання героя України отримав 21 боєць, десять з них - посмертно. Цей список зала зустріла оплесками, піднялися всі присутні, навіть іноземці, але не представники УПЦ (МП).

«Особисто, я там не був, але я знаю, що тим самим Предстоятель хотів підкреслити, що він категорично проти війни, він не раз підкреслював особливу шану до героїв, але він також проти будь-яких військових дій.  Тому, що гинуть невинні люди по обидва боки лінії фрону. І він не раз закликав негайно припинити війну», — прокоментував кореспонденту РІСУ цей випадок офіційний речник УПЦ (МП) єпископ Климент.

150508_1.jpg

Система Orphus
Рейтинг
0
0
28коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • добродій | 12 травня 2015, 11:45
    Коментувати коментар

Ти ба, Пане Антошевський, то Ви й на мене стуканули інтернет-спільноті? Вітаю Вас з духовним переродженням, шановне! Щастя, що в мене зараз російський ір! Бо немає сумніву, якби він був український, Ви б як законослухняний громадянин вже надіслали його пану Геращенко. До речі, в Росії ще десь біля 2 млн. моїх співвітчизників, то вони теж всі агенти ФСБ? Ми за кордоном, тому що такі як Ви забрали в нас змогу мирно працювати дома. Але вважаю, що краще чесно будувати дома у Московії, ніж розтлівати свій народ та руйнувати власну країну - так, як Ви це зараз робите. Я ще повернусь додому, до родини, а Вам повернути собі чесне ім'я буде набагато важче.

• Taras Antoshevskyy | 12 травня 2015, 12:49
      Коментувати коментар

Що за сленг, школа ФСБ? Все сходиться - захищали проект ФСБ - секту Догнала, тепер інших спадкоємців НКВД-КГБ. Всі ІП-адреси коментаторів є видимими. Ніякої таємниці у цьому нема. У разі потреби - ми можемо їх надати. Україна як держава настільки довго не захищала свою інформаційну безпеку, що всіляки "бійці інформаційного фронту" діяли безнказано і довели до того стану, що маємо зараз, що "буряти-солдати РФ стали донецькими шахтарями" для жертв кремлівської пропаганди. Якщо Ви та інша ... втікала до Росії, бо тут їй стало небезпечно, значить щось на краще почало змінюватися у роботі СБУ. Навіть Ваш приятель Доганл тепер нібито з Росії шле свої листи - так кажуть ІП-адреси. :) Ваші слова звучать мені як похвала. Бо якщо такі ганять - значить все правильно робимо. І вже точно не такі як Ви і всілякі інші наші тут присутні тролі з МП формують добре ім'я. Навіть зовсім навпаки.

• Taras Antoshevskyy | 12 травня 2015, 12:51
      Коментувати коментар

До речі, якщо цікаво - ваша адреса: 85.30.217.151 А тут довідка про неї: http://ua.smart-ip.net/whois/85.30.217.151

• добродій | 12 травня 2015, 18:08
      Коментувати коментар

Я Вам, шановне, про бузину в Києві, а Ви мені - про в Америці дядьку. Не маю ніякого відношення ні до УГКЦ, ні до ваших внутрішніх сект. Щодо ФСБ - теж не фантазуйте: я ж не казав, що ви наймит ЦРУ? До Росії не втікав: вже не першого року їжджу сюди на заробітки, працюю добре, та не соромлюсь цього. Наших заробітчан мільйони по всій Європі, то й що? Робив би в себе дома, якщо була б економічна можливість. Але до чого тут СБУ, якісь тролі та агенти? Вам лікуватися треба від параної. Мене загалом ця політична брехня не цікавить, читаю на Вашому сайті тільки релігійні новини. Але якщо так ось відверто роздмухують ворожнечу, це дратує. Я так зрозумів, що Ви адмін або редактор цього сайту. Ви хоча б підрахуйте трошки: в вас тільки за один день майже всі новини про УПЦ, та все таке брехливе, свідомо перекручене: не треба бути великим експертом, щоб це побачити. Оті всі політичні баталії, та як Ви ставитеся до читачів, мені воно байдуже, але до Вашої совісті звертаюся. Мені було б соромно за таке гроші брати, чи Ви це робите безкоштовно? Добре ім'я, як Ви кажете, "формує" не політична орієнтація, а чесна, бездоганна праця та професійна компетенція. А лукавих та неправосудних, хто сіє ворожнечу проміж своїх братів - тих судитиме Бог, незалежно від політичної орієнтації та ір-адреси. Маю честь.

• Давид | 11 травня 2015, 22:57
    Коментувати коментар

Валерію, то ви кажете, що "паства владикі Онуфрія є по обидва боки фронту"? А що це за паства така, що так між собою воює і овечки якої вбивають одне одного? Як може бути, що віруючі однієї Церкви йдуть війною на віруючих тієї ж Церкви? Відповідь проста: ті, які взяли в руки зброю, вчиняючи жахливі злочини проти українського народу, і які себе називають "православними", - це окупанти (вже стільки російських військових було взято в полон і виставлено відео-докази з їх признаннями, а ви далі мелете нісенітниці), вбивці, злочинці, які своїм життям і вчинками абсолютно такими не є християнами і взагалі нічого спільного з християнством не мають, хіба що те, що колись були хрещені в РПЦ. В хрещенні був початок і кінець їх т.зв. християнству. Інша частина злочинців-вбивців - це одурманені, оболванені кремлівською ганебною пропагандою "українці", переважно російського походження, які були заселені антихристом Сталіном на територію нинішнього Донбасу, яку він звільненив у жахливий спосіб - штучним голодомором, справжнім геноцидом проти українського народу. Валерію, а ви не бачите різниці між: 1) Майданом, на якому народ України, беззбройні люди з дерев'яними (!) щитами в руках повстали проти беззаконня бандитського клану Януковича, який зухвало розграбовував наш народ, побив мирно протестуючих молодих людей, мирно відстоювали свої права і т.д. перед ОЗБРОЄНИМИ негідниками в міліцейській формі (які давали присягу захищати цей же народ!) і 2) т.зв. "ополченцами" (яких так спеціально, цілком незаслужено називають. Самі знаєте, де сидять автори цієї пропаганди), з якими вже більше 1 року укр. армія воює і не може їх перемогти. Чи то така наша армія слабка, що не може перемогти якусь купку мирних "шахтарів", які хто-зна де танки знаходять (напевно, в шахтах були заховані!) і всяку найсучаснішу військову техніку? Чи, може, це "шахтарі" є такими звитяжними і непереможними воїми? Але відчуваю, що я це все пишу, вибачте, до глухої стіни.

• Пан Валерій | 11 травня 2015, 23:29
      Коментувати коментар

Давиде, з часів Майдану пройшло вже багато часу і подій, країна зараз зовсім інша, а Ваша риторика ще у лютому 2014-го. Я, дійсно не бачу принципової різниці між активістами Майдану, та ополченцями Донбасу. І ті, й інші захищали свою ідеологію із зброєю в руках (нагадаю про десятки загиблих та поранених від вогнестрілів міліціонерів на Майдані), і перші і другі боролися проти законної на той момент влади. Єдине, масштаб застосування зброї різний.

• Олег Кравченко | 19 травня 2015, 12:07
      Коментувати коментар

Ви маєте рацію. Але мені тут хотілося б поговорити про інше. Те, що Онуфрій не захотів встати, пояснюється дуже просто: бо якби встав, то Кирило Гундяєв його б відлучив від УПЦ МП як неблагонадійного. Бо Кирило Гундяєв благословляє тих спецназівців, піхотинців і десантників, які йдуть на нашу землю зі зброєю в руках, щоб убивати, калічити громадян України, руйнувати наші шахти, заводи, залізниці, мости і житлові будинки.Тож дії Онуфрія - це наслідок, а причина - в злочинних намірах Путіна, якого всіляко підтримує Кирило Гундяєв. Цей "пастир" став мільярдером на безмитній торгівлі сигаретами та горілкою. І в мене запитання до простих смертних, не до Онуфрія: вам ні про що не говорить той незаперечний факт, що Росія стала місцем, де торгаші не просто допускаються до храму, а керують усіма храмами?!

• Михаил | 11 травня 2015, 09:56
    Коментувати коментар

Слава Богу нашелся хоть кто-то адекватный и трезвомыслящий в нашей стране!

• Пан Валерій | 10 травня 2015, 07:59
    Коментувати коментар

У громадянській війні, де українці вбивають українців, де тисячами гинуть православні, де вмирають та калічаться діти, не може бути героїв та антигероїв. Паства владикі Онуфрія є по обидва боки фронту, і, як справжній Пастир, він не може героїзувати одну сторону та слати прокльони іншій. Він проти цієї братовбивчої війни. І саме так має вчиняти предстоятель Христової Церкви.

• Ігор Мицько | 10 травня 2015, 10:42
      Коментувати коментар

У нас немає громадянської війни, у нас є російська агресія. З якого то часу у нас комуністи стали панами?

• Taras Antoshevskyy | 11 травня 2015, 10:09
      Коментувати коментар

Ось який парад в Донецьку провели прості шахтарі і селяни, які вийшли на захист незалежної ДНР. А техніку вони на барахолці купили. http://vlada.io/vlada_news/tyisyachi-donchan-prishli-na-parad-boevikov-dnr-v-donetske-foto/

• Paul S. Ewasko | 9 травня 2015, 22:12
    Коментувати коментар

The three of them are traitors to Ukraine - heartless, evil puppets of Putin and their KGB leader Kirill. The Russian Orthodox Church is corrupt and unChristian. God have mercy on their souls.

• mijswerdna | 9 травня 2015, 08:23
    Коментувати коментар

Primate Onufriy? Why are you not addressed as simply Father? Please learn to distinguish between men who are appointed by God (and whose traits are steadfastness and humility) and those who are fashioned into Gods by men. Men may make you into God- babushkas will approve you- or not. You remember that. We are the bread and salt 9f the earth.

• mijswerdna | 9 травня 2015, 08:01
    Коментувати коментар

Bishop Onufry, I deeply sympathize with your non-political stance in the here and now. Adhere to it in spite of the past sins of the Moscow patriarchate. We will find our way. Remember that the devil accuses whereas Christ forgives. There is no need to repeat our mistakes. Do not give up hope. But the oatriarchate must be in Kyiv, not in Moscow. We have no need of a "Third Rome." We need need the New Jerusalem.

• Пан Валерій | 9 травня 2015, 07:41
    Коментувати коментар

Вітаю вас, адміни РІСУ! Цією публікацією ви, в день пам`яти та примтрення, вбили ще кілька людей та підпалили кілька храмів. І запевняю вас, якщо ви думаєте, що не нестимите за це відповідальності, ви помиляєтесь.

• Linda Knox | 9 травня 2015, 08:55
      Коментувати коментар

Пан Валерій | Цікава у вас логіка. Ви не засуджуєте неморальну поведінку Онуфрія і його свити, а засуджуєте РІСУ за правду. Люди повинні знати своїх героїв і своїх антигероїв. Онуфрію ганьба.

• 06121973 | 8 травня 2015, 19:57
    Коментувати коментар

В коментарі кожний має право вставати, чи не вставати... Якщо там була б худоба вона б встала, москаль ніколи. Гнати в шию тих запроданців. Ось через кого ми стільки років буксуємо на місці. То вони цю війну затіяли і ще сьогодні не виявляють поваги до землі на якій живуть і народились і хліб якої їдять, і грішми українського давляться. Паскуди.

• Linda Knox | 8 травня 2015, 21:56
      Коментувати коментар

Доборолась Україна до самого краю, Гірше ляха свої діти Її розпинають… Т. Шевченко Ганьба Онуфрію та його свиті! Прикриваються ці українофоби рясами. Не варта таких запрошувати на Українські свята – це не їхні свята.

• murkos | 9 травня 2015, 14:50
      Коментувати коментар

худоба і встала... а інша-(06121973)-коментує!

• 06121973 | 8 травня 2015, 19:53
    Коментувати коментар

Сумно що таку "церкву" ще не зняли з реєстрації. Повний сатанізм!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Леонтій | 8 грудня 2016, 21:33

Господи Боже, Ісусе Христе, Спасителю наш! До Тебе припадаємо зі скорботним серцем і сповідаємося у гріхах і беззаконнях наших, а також батьків, дідів і давніших пращурів наших, що ними зранили Твоє

• Hristina Voloshin | 8 грудня 2016, 20:37

Всемогутнiй Боже й Сотворителю людського роду!У безконечнiй Своiй добротi, Ти вiддав людям до вжитку цiлу землю разом з усiма ii богатствами. Вiдповiдно до своiх потреб i вдачi, у Твоiй премудростi,

• Леонтій | 8 грудня 2016, 20:28

А хіба рішення про оголошення в Україні 25 грудня - коли ті християни, що живуть за Григоріанським та Новоюліанським (тобто, вельми значна частина ПРАВОСЛАВНИХ закордоном) календарями, святкують

• igorshevchuk | 8 грудня 2016, 19:19

Дякую дуже.

• igorshevchuk | 8 грудня 2016, 19:17

Отже, для ясності і правдивого закріплення. Перетворення земної Церкви і конфесій її невпинно йтиме за Божим Задумом. Бо земний елемент Церкви – данність, що її Христос перемагав і переміг в

Популярні статті місяця