Діячі політичного православ'я готують провокацію на 22 червня

11 червня 2014, 12:53 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

rusmir110-a.jpgОб'єднання "Православный выбор" і "Союз православных граждан" 22 червня планують провести у Києві хресну ходу "проти війни на Донбасі й євроінтеграції України".

За словами організаторів, вони протестуватимуть проти "інтеграції України в чужу і ворожу нашому народу західну цивілізацію - Євросоюз-євросодом", оскільки "Україна є складовою частиною православної цивілізації"". Акція присвячена 73-й річниці початку "війни Заходу проти Руського миру".

Як інформує «Ділова столиця», "православні громадяни" відверто викликають вогонь на себе. Вони просто напрошуються на неприємності, щоби російські ЗМІ могли показати катринку "утисків православ'я в Україні".

Хресна хода вирушить "від Києво-Печерської Лаври", що зробить Лавру нібито співучасником події і стане черговою проблемою для УПЦ (МП). Церквоне керівництво буде змушене коментувати, виправдовуватися і запевняти, що вони тут ні до чого.

Проросійські "православні громадяни", до того ж, не отримають благословення УПЦ (МП) на цей захід - бо акція відверто політична, а не церковна. Свого часу ці організації Церква офіційно засудила за "політичне православ'я" (лідера СПГ В.Лукіяника навітьвідлучили від Церкви).

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Олег Давыденко | 25 серпня 2016, 07:48

"Більшість людей українського походження добре знають про своє українське коріння." Все правильно - українського в вас тільки мова і вишиванки...у всьому іншому-канадці,американці...

• Linda Knox | 25 серпня 2016, 02:22

Для таких як ви. Може хоч щось зрозумієте, що значить і що робила й робить українська діаспора... “Ця історія про силу діаспори ....“ Відео

• Linda Knox | 25 серпня 2016, 01:36

Краще ви скажіть чому ваші предки вам не вставили розум, яким би ви могли як нормальні люди нормально думати? По перше, “патріотична“ діаспора дуже різна. Тих кого я знаю, то це нащадки українців в

• Олег Давыденко | 24 серпня 2016, 23:21

а чому вони не прищепили своїм нащадкам що потрібно жити на батьківщині,яку любиш..? що заважає жити в Україні? може репресії тоталітарного режиму,чи може небажання позбутись зарубіжних активів так

• Linda Knox | 24 серпня 2016, 21:57

“Патріотична діаспора“ це можуть бути й нащадки тих хто потрапив за кордон ще 1890 роках, на початку 20-ого століття, після Другої Світової Війни, і т.д. Ці переселенці тяжко працювали на шахтах та