• Головна
  • Проекти
  • У Криму на місці ханської мечеті зведуть храм Московського Патріархату...

У Криму на місці ханської мечеті зведуть храм Московського Патріархату

03.11.2016, 09:45
У Криму на місці ханської мечеті зведуть храм Московського Патріархату - фото 1
Окупанти в Криму цілеспрямовано стравлюють православних і мусульман: на історичному місці мечеті Джума-Джамі у Феодосії взялися зводити церкву, а на в’їздах до міст і сіл Криму, не цікавлячись думкою жителів, встановлюють хрести.

Окупанти в Криму цілеспрямовано стравлюють православних і мусульман: на історичному місці мечеті Джума-Джамі у Феодосії взялися зводити церкву, а на в’їздах до міст і сіл Криму, не цікавлячись думкою жителів, встановлюють хрести.

Джума.jpg

Про те, що така діяльність — спланована провокація, пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава ЦВК Курултаю Заір Смедляєв:

— Незважаючи на те, що в Конституції Російської Федерації жодна релігія не може бути [названа] державною, відбувається публічне ігнорування проживання в Криму його корінного народу — кримських татар, які сповідують Іслам.

Як стверджує глава ЦВК Курултаю, на окупованому півострові «повсюдно відбуваються спроби знищення пам’ятників духовної спадщини кримськотатарського народу, переписування його історії»:

— Нові жителі Криму під час будівництва промислових об’єктів і своїх маєтків зносять стародавні скіфські кургани, які є пам’ятками історії та археології, — повідомляє Заїр Смедляєв.

Кримськотатарський громадський діяч зазначає, що з початку окупації під пригожим приводом реконструкції в Бахчисараї зносяться архітектурні пам’ятки. Відомі також численні факти того, як на в’їздах до міст і сіл півострова «… для запобігання ДТП» встановлюють хрести, тепер же ухвалено рішення про зведення церкви на місці мечеті:

— … Тепер на історичному місці Джума-Джамі в Феодосії загорілися бажанням побудувати церкву. Я з повагою ставлюся до різних релігій, але жодним чином не можу мовчати, коли все це роблять безбожники з однією лише метою перетворити Крим у гарячу точку, — пише Заір Смедляєв. — Я думаю, що у м. Феодосії знайдуться розсудливі люди і земля для будівництва церкви в іншому місці! А взаємна повага один до одного буде вище усіляких спроб окремих типів відволікти нас від їх ненаситного бажання розкрасти народний добробут. Про це повідомляє Іслам в Україні.