• Головна
  • Новини
  • Капелан Ігор Петренко: обшуки у мене проводилися з метою дискредитації УПЦ КП та волонтерського руху...

Капелан Ігор Петренко: обшуки у мене проводилися з метою дискредитації УПЦ КП та волонтерського руху

18.12.2016, 11:43
Капелан Ігор Петренко: обшуки у мене проводилися з метою дискредитації УПЦ КП та волонтерського руху - фото 1
Дискредитація УПЦ КП на Херсонщині та волонтерського руху. Такі цілі, за словами священика УПЦ КП капелана о. Ігоря Петренко могли переслідувати люди, які звинуватили його в торгівлі зброєю і ініціювали проведення обшуку в його квартирі.

Дискредитація УПЦ КП на Херсонщині та волонтерського руху. Такі цілі, за словами священика УПЦ КП капелана о. Ігоря Петренко могли переслідувати люди, які звинуватили його в торгівлі зброєю і ініціювали проведення обшуку в його квартирі.

Петренко.JPG

«Перше - для того, щоб дискредитувати Київський Патріархат перед приїздом Онуфрія і Новинського. Друге - це може бути масова акція проти патріотів України і волонтерів. Третій момент стосується особисто мене: 5 грудня була прес-конференція, яка стосувалася полонених, і я говорив правду про те, що сталося, назвав певні прізвища, привів певні факти », - розповів священик.

Нагадаємо, 13 грудня, в квартирі у священика Ігоря Петренко поліція провела обшук: шукали зброю, боєприпаси, а також телефони та SIM-карти, за допомогою яких, як було сказано в постанові про проведення обшуку, священик нібито міг зв'язуватися зі спільниками.

За словами священика, ніяких речових доказів, які б свідчили про протизаконну діяльність, поліцейські в його будинку не знайшли.

«Поліцейські відхрещуються. Кажуть, що все це - не їхня ініціатива. Але хтось ж це організував», - сказав капелан.

16 грудня о. Ігоря Петренко викликали на допит з ГУ НП в Херсонській області в якості свідка. Тоді ж біля будівлі ГУ НП пройшла акція в його підтримку, повідомляє сайт Центру журналістських досліджень.