Terrorists abducted a Roman Catholic priest

15 July 2014, 17:20 | Scandals, crime | 0 |   | Code for Blog |  | 

викрадення.jpgOn July 15 the abduction of a Roman Catholic priest by Russian terrorists in eastern Ukraine was reported by Fr. Andriy Popov on his Facebook page:

“No sooner had we rejoiced the release of Father Tikhon Kulbaka, when a new problem emerged: Father Victor Vonsovich was seized. I’m asking each of you to pray for him and those who hold him”, Catholic columnist informs.

Система Orphus
Rating
0
0
0comments count

comments

add comments 

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

• Леонтій | 15 January 2017, 20:46

Св. ап. Павло, зокрема, наголошував ось на чому: "...я не хочу, щоб ви, браття, не знали цієї таємниці, - щоб не були ви [надміру] високої думки про себе, - що ЗАСЛІПЛЕННЯ Ізраїля сталося

• Fr. Valerii | 15 January 2017, 20:35

Минуле МАЄ формулу "що могло (мало) би бути (стати), якщо не було би саме цього": [1] "Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків і каменуєш посланих до тебе! Скільки разів хотів Я

• Леонтій | 15 January 2017, 19:23

Звичайно, нашу вітчизняну минувшину нині можна розглядати й трактувати і так, і сяк, під тим чи іншим кутом зору. Кожен, насамперед, у міру своїх переконань та уподобань, як і упереджень та

• Fr. Valerii | 15 January 2017, 16:52

Здавалось би відійшли від теми матеріалу, але все ж таки, хочеш того чи ні, дослідження минулого повертає в сьогодення. Як видно з історії, віддалення від Католицького Риму, автокефальну Київську

• Леонтій | 15 January 2017, 09:48

Так, шановний Макс Савіцкий, постать свт. Петра МОГИЛИ дуже й дуже цікава - і багато в чому - була, вважаю, ВИЗНАЧАЛЬНОЮ в той, доленосний і переломний, момент української історії. Світської і

Most Popular Articles month